Olivia Palermo Beauty: Олівія Палермо запускає лінію косметики

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Olivia Palermo Beauty: Олівія Палермо запускає лінію косметики

Американська модель, дизайнерка та інфлюенсерка Олівія Палермо розширює горизонти своєї діяльності: зірка анонсувала запуск власного бренду косметики Olivia Palermo Beauty. Олівія запевняє, що відтінки, складники та упаковка її косметики сподобаються всім і кожному.

Олівія Палермо зізналася, що протягом усього життя змішувала два або три відтінки помади, щоб отримати ідеальний фініш на губах. Інфлюенсерка переконана, що такі маніпуляції з косметичними засобами проводила не вона одна. Тому вирішила створити власні (ідеальні) помади, які не доведеться міксувати між собою. А заодно ще декілька косметичних засобів.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Olivia Palermo (@oliviapalermo)

У лінійці Olivia Palermo Beauty представлено чотири продукти, два з яких — незамінні на сьогодні засоби для догляду — сироватка для освітлення шкіри і матуючий міст. З декоративних засобів Олівія випускатиме матову помаду в трьох відтінках і два види палітри тіней для повік. «Це ваш ідеальний б’юті-гардероб», — зазначила Палермо в презентації косметики. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Olivia Palermo Beauty (@oliviapalermobeauty)

«Моєю метою було створити продукт, який сподобався б мені самій, тому я знаю, що він сподобається і всім вам. Я хотіла, щоб упаковка імітувала мій вінтажний золотий браслет, дорогоцінний предмет із моєї колекції, без якого я не можу жити», — заявила Олівія Палермо.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Olivia Palermo Beauty (@oliviapalermobeauty)

Підприємниця зазначила, що косметика її бренду не містить жодного із 1 300 речовин, які заборонені правилами Європейського союзу, вона не тестується на тваринах і максимально екологічна.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також