Open to change: Olay випустив б’юті-засоби у баночках, доступних всім

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

Open to change: Olay випустив б’юті-засоби у баночках, доступних всім

Тренд на інклюзивність нарешті проникає в б’юті-індустрію. Бренд Olay зробив крок назустріч людям з обмеженими фізичними можливостями і представив особливі баночки для косметики.

«Я, як і більшість людей з обмеженими фізичними можливостями, завжди почувала себе за бортом індустрії моди та краси», — говорить в інтерв’ю Vogue журналістка та громадська активістка Медісон Лоусон. Дівчина народилася з рідкісною формою м’язової дистрофії — хвороби, що прикувала її до інвалідного крісла й обмежила доступ до багатьох подій, речей і навіть б’юті-засобів. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, певні форми інвалідності, а отже й обмежені фізичні можливості мають 15 відсотків людей на планеті. Експерти стверджують, що люди з певними особливостями формують найбільшу у світі меншину, на яку б’юті-індустрія впродовж тривалого відрізка часу просто не звертала уваги.

Open to change: Olay випустив б’юті-засоби у баночках, доступних всім

«Упродовж десятиліть ми були зосереджені на розробці ефективних формул для всіх типів шкіри. Але наші засоби не були доступними для всіх типів жінок. Ми зрозуміли, що настав час це змінювати», — нещодавно заявив представник американського бренду доглядальної косметики Olay. Компанія запросила до співпраці Медісон Лоусон, і дівчина разом з іншими експертами марки розробила баночки, якими було б зручно користуватися людям з обмеженими фізичними можливостями.

Open to change: Olay випустив б’юті-засоби у баночках, доступних всім

«Мабуть, кожен з нас хоча б раз в житті опинявся в ситуації, коли бачив якийсь продукт і, можливо, навіть тримав його в руках, але не міг ним скористатися. Це складне відчуття. Чудово, що тепер є продукти, розроблені спеціально для людей, яким живеться трішки складніше, ніж іншим. Зрештою, ці баночки можуть полегшити побут кожному», — коментує Медісон нову розробку.

Баночки, розроблені Медісон Лоусон, мають спеціальні виступи на кришечках, завдяки чому вони швидко і просто відкриваються.

Крім того, на кришках надруковано назви засобів за допомогою шрифту Брайля, завдяки чому вони стали більш доступними людям з вадами зору.

Станом на сьогодні Olay представляє чотири види зволожувального крему в особливих баночках. Однак на сайті бренду вказано, що до 2025 року компанія планує випустити особливі формати для всіх своїх засобів.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також