Особливо безпечні: 5 найкращих сонцезахисних засобів для дітей

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Шкіра малечі потребує особливого догляду та спеціальних сонцезахисних засобів: без алергічних компонентів та агресивних фотофільтрів. Редакція Beauty HUB радить продукти, які вбережуть ваших дітей від сонячних опіків, а вас — від зайвих проблем.

Дитяча шкіра має суттєву відмінність від дорослої — у ній не повністю сформована імунна система, вкрай тонкий шар епідермісу й незрілі дермальні клітини, що відповідають за синтез меланіну та пігментацію. Це і є поясненням, чому діти частіше страждають на алергію та складніше переносять сонячні опіки. Тому вибір дитячого захисного продукту вимагає педантичного підходу. Щоб не прогадати, гортайте нижче й обирайте щось із нашої топ-пятірки.

Cantabria Labs, Heliocare 360 Pediatrics Atopic Lotion Spray

Сонцезахисний лосьйон Cantabria Labs розроблений спеціально для чутливої і атопічний дитячої шкіри. Формула з вітаміном Е, аргініном і гліцерином підвищує природний рівень зволоження шкіри і володіє антиоксидантним захистом, а комплекс гіпоалергенних фільтрів допомагає забезпечити захист UVA (PA ++++, λc ≥ 370nm) і UVB (SPF50) широкого спектра. Окремого респекту заслуговує формат: спрей максимально швидко наноситься і зберігає свою ефективність навіть у воді, тому стане ідеальним рятівником відпочинку біля моря чи басейну. Обсяг 250 мл, орієнтовна вартість 1 190 грн.

Hipp, BabySanft SPF 30

Hipp, BabySanft SPF 30

Дитяче сонцезахисне молочко збагачене органічною мигдалевою олією, тому діє не лише як захисний, але і як доглядовий засіб. Нова гіпоалергенна формула без парабенів, наночастинок, октокрилену та інших шкідливих для здоров’я компонентів не спричиняє подразнень, тому її можна наносити на шкіру дітей уже з одного року. Живильна формула зволожує ніжну шкіру малечі і швидко вбирається, не залишаючи липкої плівки, але блокує проникнення ультрафіолетового проміння в шкіру. Об’єм 200 мл, орієнтовна вартість 370 грн.

La Roche-Posay, Anthelios Dermo Pediatrics Baby Lotion SPF50+

La Roche-Posay, Anthelios Dermo Pediatrics Baby Lotion SPF50+

Дерматологи бренду La Roche-Posay розробили засіб, призначений для чутливої шкіри немовлят від 6 місяців, схильної до атопічного дерматиту. Ніжний лосьйон містить комплекс гіпоалергенних фотофільтрів Mexoryl®, що оберігають вразливу шкіру від подразнень та опіків, а також олію дерева ши, що сприяє зволоженню й заспокоєнню шкіри. Термальна вода, що також міститься у складі лосьйону, зміцнює захисний бар’єр шкіри, запобігає появі почервонінь і подразнень. Об’єм 50 мл, орієнтовна вартість 560 грн.

CeraVe, Baby Hydrating Sunscreen SPF 45

CeraVe, Baby Hydrating Sunscreen SPF 45

Сонцезахисний крем від CeraVe, як і вся продукція бренду, містить кераміди — речовини, які оновлюють шкірний бар’єр і забезпечують довготривале зволоження, а також гіалуронову кислоту. Тож з ним можна не думати про сухість чи подразнення навіть найчутливішої дитячої шкіри. Щодо сонцезахисних фільтрів, то засіб містить оксид цинку та діоксид титану — гіпоалергенні компоненти, що дарують захист широкого спектру і відштовхують усі типи ультрафіолету. Об’єм 99 мл, орієнтовна вартість 280 грн.

Aveeno, Baby Continuous Protection Zinc Oxide Broad Spectrum SPF 50

Aveeno, Baby Continuous Protection Zinc Oxide Broad Spectrum SPF 50

Під час тривалого перебування на сонці вуха, ніс та щоки стають особливо вразливими. Вберегти ці зони від опіків допоможе новинка від Aveeno. Лосьйон, спеціально розроблений для ніжної дитячої шкіри, містить активний 100 % оксид цинку натурального походження — ефективний та водночас м’який фотофільтр. Оновлений продукт має дуже м’яку консистенцію, завдяки чому легко наноситься, швидко вбирається в шкіру, не прилипає до одягу й захищає шкіру максимально довго. Об’єм 50 мл, орієнтовна вартість 280 грн.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також