Пало санто: що це, як правильно користуватися пахощами

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Маленькі брусочки, які можна спостерігати на відео з відомими блогерами, спричиняють чималий інтерес користувачів мережі. Виявляється, це цілющі пахощі – пало санто. У чому їх унікальність, розповість Beauty Hub.

Пало санто (ібіокаї) – це священне дерево в Південній Америці. Його використовували як ліки і для ритуалів ще стародавні індійці, адже в дереві накопичується велика кількість ароматичних смол. Цінність пало санто не менше, аніж у сандалу і ладану. Пахощі пало санто ідеальні для медитацій. Розповімо, чим пахне пало санто, для чого його використовують у XXI столітті і як правильно палити пало санто.

Пало санто: магічні властивості

Пало санто використовується для пахощів з метою оздоровлення, очищення простору, розслаблення і заспокоєння, повноцінного відпочинку. Аромат здатний очищати предмети від негативної енергії, адже пахощі позитивно впливають на енергетичні хвилі. Пало санто сприяють розкриттю творчого потенціалу в музиці, живопису, літературі. Фахівці вважають корисним очищення пахощами пало санто прикрас з природними каменями або кристалами. До речі, влітку палички можна запалювати як відлякувач від комах, оскільки в складі дерева є органічна сполука D-limonene, яку вони не переносять. У складі пало санто є гваякова олія, що активно використовується в косметології та парфумерії. Вона має протизапальні, знеболювальні, антисептичні, заспокійливі й імуностимулювальні властивості. Гваякову олію корисно додавати в мило, скраби, лосьйони для глибокого очищення і зволоження шкіри, виведення шлаків і токсинів з клітин. У медицині тріски пало санто використовують як засіб від болю в горлі. Достатньо прокип’ятити тріски протягом декількох хвилин, потім профільтрувати і випити разом з невеликою кількістю меду. Гарячий відвар може також послужити інгаляцією.

Як правильно палити пало санто

Аромат пало санто незабутній: одночасно пряний, солодкий, з нотками цитруса, м’яти, виключно свіжий. Пало санто має вигляд маленьких брусків. Підпалювати тріску необхідно від свічки з одного краю, і вже через 40 секунд вона рівномірно горітиме. Далі слід задути паличку, і тліти вона буде не одну годину. Розташовують брусок на керамічній або залізній поверхні, можна помістити в мушлю, чашу з піском або камінням. Коли кількість диму буде зменшуватися, потрібно просто подути на паличку, щоб вона знову почала тліти.

Обкурюючи приміщення пало санто, не забудьте пройтися по кутах. Себе обкурюють тріскою, що тліє, круговими або просто плавними рухами. Пахощами пало санто обкурюють салони авто для поліпшення концентрації уваги під час руху.

В яких випадках запалюють пахощі пало санто

Ритуали з паличками пало санто краще проводити в певні життєві моменти:

 • під час переїзду на нове місце проживання (навіть якщо це просто один день у готелі);
 • після придбання прикрас чи предметів побуту, що були у вжитку;
 • для очищення своїх прикрас, які тривалий період носили не знімаючи;
 • перед важливими заходами (іспит, лекція, співбесіда, ділова зустріч тощо);
 • в період сварок або просто пригніченого настрою, після спілкування з «енергетичними вампірами»;
 • у лікуванні депресивних розладів особистості, тривоги, панічних нападів, головних болів;
 • для правильного формулювання під час загадування бажань;
 • для гармонізації тіла й душі.

Купуючи палички пало санто, обов’язково поцікавтеся походженням сировини, адже вирубування цінного дерева могли проводити незаконно. До того ж корисні смоли виробляються тільки після природної смерті рослини. В середньому дерево пало санто живе близько 90 років. Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також