Піаніст-віртуоз Євген Хмара виступить з камерним концертом в Caribbean Club

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

Піаніст-віртуоз Євген Хмара виступить з камерним концертом в Caribbean Club

Український композитор і віртуозний піаніст Євген Хмара виступить з камерним концертом у Києві. Видатний маестро інструментальних шоу 23 вересня зіграє спеціальну музичну програму в столичному Caribbean Club Concert Hall.

Євген Хмара – один з найгеніальніших піаністів Європи. Він виступав на відомих концертних майданчиках світу і на ексклюзивних заходах в Білому домі та Букінгемському палаці, на його рахунку п’ять студійних альбомів і кілька профільних міжнародних нагород, серед яких Голлівудська премія імпровізаторів (2013) і статус Yamaha Local Artist (2017). Євген – єдиний представник України, який отримав звання Yamaha Local Artist. У світі цей статус мають, зокрема, Елтон Джон і Пол Маккартні.

 

На концерті 23 вересня пролунають як відомі композиції, так і безліч нових інструментальних шедеврів, які буде виконано вперше. Рояль, струнний квартет, космічний ханг і акордеон створять незабутню атмосферу вечора.

«Просуваючи інструментальну музику в нашій країні та за її межами, я завжди зосереджуюсь на створенні великих шоу за участю оркестру, хору, гітаристів і барабанщиків, запрошую зірок української естради. Але цього вечора планую зробити щось більш душевне і не таке масштабне. Ось і народилася думка створити камерну програму, зробити акцент на музиці, яка приходить. Це буде дуже теплий, я би сказав, сімейний концерт. Хочу, щоб усі, хто прийде, отримали задоволення від дружньої атмосфери», – розповідає Євген Хмара.

 

Це буде вечір для справжніх шанувальників якісної інструментальної музики, яка наповнює душу і серце світлом та під яку можна мріяти з закритими очима.

Піаніст-віртуоз Євген Хмара виступить з камерним концертом в Caribbean Club

Кількість місць на концерт обмежена – в продажу лише 200 квитків. Придбати їх можна на сайті.

Подія в Facebook.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також