Презентація весняної колекції KseniaSchnaider та нової лінійки Luminant [ comfort zone ]

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

KseniaSchnaider та [ comfort zone ]

Одразу дві презентації відбулося 19 березня у флагманському магазині KseniaSchnaider – колекції Весна/Літо 2024 від Ксенії Шнайдер та нової лінійки Luminant від преміального італійського бренду доглядової косметики [ comfort zone ].

Захід зібрав численних гостей, серед яких були лідери думок, представники fashion-видань і шанувальники брендів KseniaSchnaider та [comfort zone].

Під час заходу гості ознайомилися з новою колекцією KseniaSchnaider Весна/Літо 2024, а також особисто поспілкувалися з дизайнеркою Ксенією Шнайдер та отримали стилістичні поради.

Лінійку Luminant представили бренд-директорка [ comfort zone ] Олеся Божко та бренд-тренерка Юлія Шопяк. Спікерки познайомили гостей ближче з концепцією сталого розвитку та свідомого ставлення до довкілля, здоров’я і краси, які є основою філософії [ comfort zone ].

«Презентація [ comfort zone ] невипадкова саме в цьому шоурумі. Адже KseniaSchnaider завдяки своїй концепції sustainable стала прекрасним проявом і продовженням представлення цього бренду в Україні, тому що концепція [ comfort zone ] також про стійку красу – sustainable beauty», – підкреслила Олеся Божко.

Зокрема, Luminant є втіленням принципів Conscious Skin Science. Як зазначила Юлія Шопяк, це колекція засобів, спрямованих на досягнення здорової сяйливої рівної шкіри «без філерів та без фільтрів». Засоби лінійки ефективні проти всіх типів гіперпігментації на різних тонах шкіри.

Сьогодні головними трендами у косметології є комплексний підхід з догляду за шкірою, якість і клінічна ефективність засобів, а також натуральні та чисті компоненти. Серед локальних українських трендів Юлія виділила стресову шкіру, запальні процеси, пігментацію, безпеку довготривалого використання активних продуктів та миттєвий результат. Всім цим трендам і запитам відповідає [ comfort zone ].

[ comfort zone ] та KseniaSchnaider – це екобренди, яких об’єднує спільна філософія та які чудово доповнюють один одного.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також