Простий спосіб дізнатися, чи пасуватиме вам коротка стрижка

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Чи не кожна жінка хоч раз у житті приймає рішення обстригти довге волосся, тим паче що пікся й укорочений боб зараз у тренді. Але не для всіх подібна зміна іміджу виявляється вдалою. Розповідаємо, як визначити, чи пасуватиме коротка стрижка саме вам.

Існує маса комп’ютерних програм, за допомогою яких можна дізнатися, чи пасуватиме стрижка. Необхідно просто завантажити своє фото і визначити, наприклад, чи пасуватиме довговолосій жінці коротка стрижка. Але такий метод не найнадійніший, адже програма оцінює ваше обличчя за завданим шаблоном.

Водночас Джон Фріда, творець однойменного бренду, придумав, як подивитися, чи пасуватиме коротка жіноча стрижка його клієнтці. Стиліст назвав цей метод «5 з половиною сантиметрів». Лайфхаком Фріди сьогодні користуються у всьому світі. Якщо ви хочете напевно дізнатися, чи буде вам до лиця коротка стрижка, скористайтеся ним прямо зараз.

«Я довго вивчав різні особи своїх клієнтів і зрозумів, що кут нижньої щелепи по відношенню до решти обличчя дає можливість зрозуміти, яка довжина волосся буде оптимальною».

короткая стрижка

Як дізнатися, чи пасуватиме коротка стрижка?

Отже, потрібно встати перед дзеркалом, прибрати волосся від обличчя, наприклад, зібравши його  в хвіст, після чого горизонтально розташувати олівець, ручку або аркуш паперу під підборіддям. Утримуючи в цьому положенні олівець або ручку, піднесіть звичайну лінійку і розташуйте її під вухом. Ваше завдання – заміряти відстань, на якій лінійка і ручка перетнуться. Якщо вона становитиме менше п’яти з половиною сантиметрів, можна сміливо просити у майстри піксі, а якщо більше, швидше за все, короткі жіночі стрижки – не ваш варіант.

короткая стрижка

Для прикладу розглянемо образи зірок: в разі Скарлетт Йоханссон рішення зробити модний варіант стрижки на коротке волосся було вірним – правило «5,5 см» це наочно доводить. Той же принцип працює і з Мішель Вільямс, а от якщо застосувати його до Кім Кардашьян, то відстань буде більше і їй варто обмежитися максимум лонг-бобом.

короткая стрижка

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також