Ретроградні планети в січні 2022 року: що планувати і як пережити

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ретроградні планети в січні 2022 року: що планувати і як пережити

Ретроградність планет у січні 2022 року може принести багато користі, якщо дізнатися, які саме небесні тіла виб’ються з загального строю й на які сфери життя вони мають вплив.

У січні 2022 року ретроградними будуть три планети — Меркурій, Венера та Уран. Редакція Beauty HUB зібрала думки астрологів стосовно зворотного руху цих небесних тіл.

Ретроградний Меркурій

(з 14 січня по 3 лютого)

Ретроградні планети в січні 2022 року: що планувати і як пережити

Меркурій у ретроградному стані може впливати на нашу підсвідомість, змінюючи хід думок. Але це не завжди негативно впливає на людей.

В астрології Меркурій відповідає за здорове логічне мислення, пізнання, зміни, а також за бізнес і торгівлю. За дослідженнями астрологів, ретроградність цієї планети для багатьох із нас може стати періодом сповільнення та переосмислення багатьох понять. Цей час сприятливий для того, аби прислухатися до себе, переглянути свої досягнення та скласти план дій на майбутнє.

Ретроградний Меркурій може призвести до конфліктів із рідними людьми, спричинити сумніви або негативні думки. Тому в цей період не варто проводити серйозні розмови і брати близько до серця все сказане. У січні краще відмовитися від покупок дорогої техніки та автівок, а натомість інвестувати кошти в особистісний розвиток та проєкти, які в перспективі принесуть значно більші доходи.

читайте також

Ретроградна Венера

(З 19 грудня 2021 по 29 січня 2022 року)

Ретроградні планети в січні 2022 року: що планувати і як пережити

Венера — планета, яка відповідає за красу як зовнішню, так і внутрішню, а також усі аспекти особистого життя.

Венера в ретроградному положенні допомагає людям переоцінити стосунки з певними людьми. Планета може спровокувати ситуації, які проявлять сутність близьких вам людей та істинне ставлення до вас. Будьте обачними й пам’ятайте, що все, що трапляється — на краще. Також січень буде сприятливим періодом для того, аби зосередитися на собі, розібратися у власних переконаннях, переглянути спосіб життя і глобальні цінності.

Період ретроградності Венери астрологи вважають несприятливим для того, аби здійснювати серйозні кроки в стосунках та планувати романтичні подорожі. Детальніше про те, що можна й не варто робити в період ретроградної Венери у 2021–22 роках можна почитати в окремому матеріалі.

читайте також

Ретроградний Уран

(З 20 жовтня 2021 по 8 січня 2022 року)

Ретроградні планети в січні 2022 року: що планувати і як пережити

Уран — планета, яка символізує непередбачувані зміни, інновації й дарує людям потужний заряд енергії навіть у період ретроградності.

Входячи у фазу ретроградності, Уран дарує величезну кількість енергії, яка може спровокувати значні зміни як у глобальному сенсі, так і на особистих лініях кожної людини. Саме зворотний рух цієї планети може спонукати вас до перегляду життєвих правил, установок та зламати стереотипи. Ретроградність Урану — дуже сприятливий період для тих, хто давно прагне змін. Спеціалісти називають цей період хорошим часом для самовираження, експериментів і реалізації креативних ідей — реверсний рух буде сприяти тому, щоб усі ваші починання пішли як по маслу.

Астрологи називають Уран однією з найдобріших планет, адже навіть у ретроградному положенні небесне тіло не схильне спричиняти негатив. Ретроградність Урану може не сподобатися лише консерваторам, які не готові до змін, а також планета може погано вплинути на тих, хто легко втрачає над собою контроль і піддається спокусам.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB

читайте також