Ретроградні планети в травні 2021 року: коли чекати й що планувати

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Ретроградні планети в травні 2021 року: коли чекати й що планувати

Які планети будуть ретроградними у травні 2021 року, розповідаємо просто зараз і заодно рекомендуємо, що варто планувати на періоди зворотного руху, аби Всесвіт допоміг у втіленні ваших планів.

Що таке ретроградність планет, зрозуміти не складно. Це явище, коли певне небесне тіло змінює швидкість свого руху й починає значно випереджати інші планети. У цей момент при погляді з Землі починає здаватися, що Плутон, Меркурій, Сатурн чи інше тіло рухаються не за своїми сусідами, а назустріч їм.

Хоч ретроградний рух планет — усього лиш оптична ілюзія, це явище розбалансовує Сонячну систему і впливає на біологічні ритми всього живого на Землі. Так, залежно від того, яка планета “ступила крок назад” (саме так про ретроградність говорили наші предки), може змінюватися наше самопочуття. Також в ці періоди можуть відбуватися речі, які ми звикли називати збігом обставин або долею. Однак якщо дізнатися про зворотний рух заздалегідь і почитати прогнози астрологів, збіги обставин цілком можливо підлаштувати під себе.

Ретроградними можуть бути абсолютно всі планети, однак деякі з них входять у фазу ретроградності тричі на рік, як, наприклад, Меркурій, а інші рухаються нестандартно лише раз на 25 місяців. Дізнаймося, які планети будуть ретроградними в травні 2021 року.

Ретроградні планети в травні 2021 року: коли чекати й що планувати

Ретроградний Плутон у травні 2021

(з 27 квітня по 6 жовтня)

Плутон буде ретроградним цілий травень, а після цього ще чотири місяці. Ця планета по-особливому впливає на багато земних процесів. Вона пов’язана з глобальними процесами, такими як політика, економіка, фінансова сфера, влада та кримінал. В астрології Плутон також відповідає за колективну енергію, тому в періоди його ретроградності підвищуються ризики сварок у родині та робочих колективах. За цей тривалий час краще не допускати сильних сварок і не вступати в конфлікти з оточенням. Будь-які проблеми астрологи радять вирішувати переговорами і в спокійній атмосфері.

Ретроградні планети в травні 2021 року: коли чекати й що планувати

Ретроградний Меркурій у травні 2021

(з 29 травня по 22 червня)

2021 року Меркурій буде ретроградним тричі. Вдруге у зворотний рух він увійде 29 травня, тому останні дні місяця будуть неспокійними. З погляду астрології, Меркурій відповідає за комунікації між людьми, передачу інформації та логічне мислення. Відповідно ретроградна планета може стати причиною проблем як в особистих, так і в професійних стосунках. Негативний вплив ретроградного Меркурія на техніку — доведена істина. У вищеназвані періоди краще відмовитись від покупок дорогої техніки та автівок. Періоди ретроградного Меркурія дуже сприятливі для аналізу власного життя. Можна поринути в спогади, але не для рефлексії та самобичування, а для з’ясування плюсів і мінусів, власних помилок і досягнень.

Ретроградні планети в травні 2021 року: коли чекати й що планувати

Ретроградний Сатурн у травні 2021

( з 23 травня по 11 жовтня)

На кінець травня прогнозується також ретроградність Сатурна.

Сатурн пов’язують із контролем, системою, дисципліною, відповідальністю тощо. Саме в цих сферах можуть з’явитися нові виклики під час ретроградного руху цієї планети. Астрологи радять, що в цей час варто багато уваги приділити роботі та навчанню, оскільки Сатурн — планета, що відповідає за самовдосконалення, дисципліну та владу. Власне, ретроградний Сатурн може допомогти вам просунутися кар’єрними сходами та досягти нових успіхів у професійній діяльності.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також