Ретроградні планети в жовтні 2021 року: коли чекати й що планувати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ретроградні планети в жовтні 2021 року: коли чекати й що планувати

Традиційно розповідаємо про ретроградність планет у жовтні 2021 року. Які планети будуть ретроградними в другий місяць осені і що це означає, дізнайтеся зараз, аби правильно скласти плани на майбутнє.

Жовтень — важливий період у питанні ретроградності. Цього місяця одразу декілька планет, які впродовж тривалого часу рухалися у зворотному напрямку, поступово повертаються у директну фазу. Натомість приймають естафету інші небесні тіла. Це означає, що нам потрібно буде трішки змінити наш підхід до певних речей і підкоригувати плани.

Які саме планети виходитимуть із фази ретроградності, які в неї входитимуть, а рух яких небесних тіл залишиться незмінним, читайте вже зараз.

Ретроградний Плутон у жовтні 2021

(з 27 квітня по 6 жовтня)

Найбільш віддалену від Землі планету Плутон пов’язують із психоаналізом, трансформацією мислення і внутрішніх переконань.

Уже на початку жовтня завершується ретроградність Плутона, яка тривала майже пів року. Це означає, що в перші дні місяця у вас ще є можливість прописати інсайти, які ви засвоїли минулого сезону, проаналізувати помилки і сформувати висновки. Саме в цьому дуже допомагає ретроградний Плутон. Варто пам’ятати, що ця планета не любить сварок. Якщо ви хочете з’ясувати якесь питання, озбройтеся аргументами і старайтеся зберігати спокій. Якщо проблема незначна — краще не ризикуйте дружніми стосунками.

Ретроградні планети в жовтні 2021 року: коли чекати й що планувати

Ретроградний Сатурн у жовтні 2021

(з 23 травня по 11 жовтня)

Сатурн астрологи називають планетою холодного розуму, чіткості й послідовності.

Ретроградний Сатурн сприяє реалізації грандіозних планів, формуванню нових корисних звичок, зміні способу життя, а також навчанню й підвищенню кваліфікації. Тому на початку жовтня у вас ще є можливість використати позитивний вплив цієї планети. Щодо негативу, то коли Сатурн перебуває у ретроградній фазі, краще особливо ретельно обдумувати свої вчинки і уникати авантюр.

Ретроградний Юпітер у жовтні 2021

(з 20 червня по 18 жовтня)

Найбільша планета Сонячної системи керує матеріальними цінностями, владою та статусом у суспільстві.

Час, коли Юпітер знаходиться у ретроградній фазі, сприятливий для того, аби налагодити зв’язки у професійній сфері й будувати кар’єру. Перші два тижні жовтня можна виділити на те, щоб удосконалити  іноземну мову, сходити на співбесіду або відвідати профільну конференцію. 

Ретроградні планети в жовтні 2021 року: коли чекати й що планувати

Ретроградний Нептун у жовтні 2021

(з 25 червня по 1 грудня)

Нептун — планета таємниць і містики, вона відповідає за наші фантазії та ілюзії.

Нептун буде ретроградним впродовж усього жовтня і всієї осені загалом. Це означає, що варто тимчасово відсунути свої переживання на задній план, оскільки під впливом цієї планети можна загнати себе в глухий кут. Натомість займіться креативом. Зворотний рух Нептуна добре впливає на праву півкулю мозку, що відповідає за уяву і реалізацію творчого потенціалу.

Ретроградний Меркурій у жовтні 2021

(з 27 вересня по 18 жовтня)

Меркурій — найменша й найближча до Сонця планета Сонячної системи, ретроградний рух якої найчастіше впливає на функціонування техніки й робочі процеси.

В астрології Меркурій відповідає за здорове логічне мислення, пізнання, зміни, а також за бізнес і торгівлю. За дослідженнями астрологів, ретроградний Меркурій може призвести до конфліктів, негативних думок і зірвати робочі плани. У жовтні краще відмовитися від покупок дорогої техніки та автівок, а натомість інвестувати кошти в особистісний розвиток та проєкти, які в перспективі принесуть значно більші доходи.

Ретроградні планети в жовтні 2021 року: коли чекати й що планувати

Ретроградний Уран у жовтні 2021

(з 20 жовтня по 8 січня 2022 року)

Уран астрологи асоціюють зі змінами, інноваціями, передбаченням і майбутнім.

Наприкінці місяця в нетипове положення увійде Уран. Ретроградність цього небесного тіла асоціюють із загостренням інтуїції, прагненням до змін і незалежності. Рухаючись у зворотному напрямку, ця планета часто підштовхує до переоцінки життя, оновлення, знищення всього неактуального і звільнення простору для нового. Якщо ви правильно використаєте вищезазначений період, маєте всі шанси змінити своє життя на краще.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також