Саша Пустовіт про шлюб, емоційне насилля і булімію (інтерв’ю)

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

Саша Пустовіт про шлюб, емоційне насилля і булімію (інтерв’ю)

Популярна блогерка, власниця салону краси й косметологічної клініки Саша Пустовіт дала велике інтерв’ю Маші Єфросиніній. У відвертій розмові дівчина розповіла про розлучення, емоційне насилля і булімію.

За останні кілька місяців Саша Пустовіт двічі приходила до знімальної зали Маші Єфросиніної. Першого разу вона дала красиве інтерв’ю про власний бізнес, дітей і шлюб. Другого разу — максимально відверте про особисте життя. Дівчина вирішила поділитися історією стосунків зі всією країною, аби розбити ілюзії про ідеальне життя інфлюенсерів і надихнути своїх однолітків (і не тільки) під іншим кутом подивитися на важливі речі.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от САША ПУСТОВІТ 🕊 (@sashaabo)

«Я не вигадую ідеальність в Instagram. Вона є в моєму житті. Моментами все класно. Я просто не показую погану сторону, хоча вона є завжди й у всіх», — розповіла Саша Пустовіт і вирішила поділитися негативними аспектами свого життя.

Саша Пустовіт про причини розлучення

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от САША ПУСТОВІТ 🕊 (@sashaabo)

Усе вже давно до цього йшло. Я проводила паралель з автомобілем: коли мотор глохне, тоді якийсь час машина ще кориться за інерцією. Але ти розумієш, що рано чи пізно вона зупиниться. І от наша машина зупинилася. 

Це був восьмий раз, коли я збирала речі. Я змінилася. Я почала легше ставитися до нього й до всього, що пов’язано з нашими стосунками. Якщо поглянути на мене на початку стосунків, це була інша людина. Я дуже всім переймалася, починала сварки, впадала в істерики. Зараз я не витрачаю на це своєї енергії. Мені навіть самій страшно від цього.

Якщо порівнювати із соцмережами, то мій чоловік, мабуть, — мій найбільший хейтер. Таких речей, як від нього, я не чула від усіх хейтерів разом узятих за ці роки. Він б’є в найболючіші точки. Усі ці роки він говорив мені: «Ти без мене ніхто. Ти стала популярною завдяки мені». Він робив мені подарунки, а потім про це постійно згадував і додавав, що він узяв мене заміж ніким. Хоча це неправда. У мене є власна квартира, заможні батьки, я ніколи нічого не потребувала. Мені дуже образливо чути такі речі.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от САША ПУСТОВІТ 🕊 (@sashaabo)

У лютому, коли я йшла від нього, я зізналася, що мені болить фінансове питання. Я зовсім не меркантильна, але мені дуже неприємно, що чоловік не вкладається фінансово у нашу сім’ю й не цінує моєї праці. Одне діло, якщо би я приходила додому після роботи й отримувала похвалу. Натомість я завжди чула: «Тобі гроші з неба падають. На тебе всі працюють. Ти нічого не робиш». Я поставила ультиматум чоловікові, що я повернуся лише в тому випадку, якщо ми це вирішимо. Я сказала, що хочу, щоби він відмовився від прав на мій салон. Ми домовилися,  а згодом помирилися й забули про це. Я ніколи не знала, скільки саме він заробляє й куди витрачає. Парадоксально, але лише мої гроші були сімейним бюджетом. Але тепер я вирішила, що більше так не можу.

Він в агресії бажав мені здохнути від раку шлунку. Він знав, що це для мене найболючіша тема, з якою я сама впоратися не можу. Мені просто не віриться, що я мушу говорити про цю проблему на всю країну. Я хотіла до нього достукатися, поговорити, вирішити проблеми. Наші конфлікти подібні на лавину: вони щоразу збільшуються.

Саша Пустовіт про булімію

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от САША ПУСТОВІТ 🕊 (@sashaabo)

У мене булімія (психологічний розлад, під час якого людина поїдає велику кількість їжі й позбавляється її шляхом блювоти). У мене вона з’явилася ще у 17 років, коли хотіла скинути зайві кілограми, але не могла зробити це нормальними методами. Тоді це був спосіб схуднути, з яким я швидко зав’язала. Коли я почала зустрічатися з Ігорем, у мене цього не було. Але згодом знову почалися проблеми, й булімія переросла з бажання схуднути на бажання заспокоїтися. Я усвідомила, що це проблема. За останній рік вона виросла в тисячу разів, тому що ми з Ігорем не можемо вирішити наші питання.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от САША ПУСТОВІТ 🕊 (@sashaabo)

Фетиш Ігоря — мене цим принижувати і вбивати. Одразу після того, як я з ним поділилася, він розповів усе своїм друзям, мовляв, що в мене проблеми з головою. Друзі з Києва, зі Львова, дівчата на роботі — усі знали. А згодом він знімав на відео напади булімії й почав погрожувати, що опублікує цю історію в інтернеті. Я вважаю, що я не заслужила від нього цього. Я ж йому нічого поганого не зробила.

«Ігор внушив мені, що булімія — це соромно й жахливо (попри те, що кожна третя дівчина хворіє на неї в різних формах».

Саша Пустовіт про аборт

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от САША ПУСТОВІТ 🕊 (@sashaabo)

Під час першої вагітності я отримала від Ігоря сильний удар у спину. У мене дуже складно протікала вагітність. Наприкінці першого триместру я захворіла, потрапила в реанімацію й у мене виявили закриту форму туберкульозу, яку необхідно було лікувати дуже сильними антибіотиками. У цей момент Ігор запропонував мені зробити аборт. Він сказав, що не збирається возити хвору дитину на лікування в Німеччину, попри те, що лікарі не бачили жодних загроз здоров’ю малюка. З дитиною було все добре, але мама Ігоря вмовляла мене позбутися її. Медики попереджали: «Якщо ти зараз зробиш аборт, ти помреш, адже вагітність — єдиний механізм, який зараз підтримує дієздатність організму». Усе закінчилось добре, я народила здорового хлопчика. Але ця ситуація відклалася в голові.

Саша Пустовіт про поділ майна

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от САША ПУСТОВІТ 🕊 (@sashaabo)

Звісно, Ігор претендує на поділ майна. Він просив, щоб я віддала йому будинок, який я придбала, а собі залишила бізнес. Я спершу погодилася, бо в цьому будинку я вже жити не хочу. Звичайно, образливо, бо діти там уже вибрали собі кімнати, уже й меблі туди замовили. Уже буквально місяць залишався, щоб заселитися. І тут мене виганяють із дому. Я йду на маленьку квартирку і сплю з дітьми на одному дивані. До цього ми жили у квартирі Ігоря, від якої він забрав ключі. Зараз ми прийняли рішення, що все будемо ділити навпіл.

Я не буду воювати за майно. Я буду воювати тільки за дітей. На майно я ще зароблю. 

Діти мають жити з мамою. Я не проти, щоб вони бачилися з батьком, але і не хочу, щоб вони жили у двох будинках одночасно. Я тільки за те, щоб Ігор проводив час з дітьми, адже він хороший батько. Нехай хоч кожного дня забирає їх із садочка, гуляє з ними. Я хочу, щоб діти знали, де їх дім, і жили з мамою. І так буде.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от САША ПУСТОВІТ 🕊 (@sashaabo)

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також