Засоби з саліциловою кислотою: огляд кращих

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Саліцилову кислоту отримують із вербової кори, відносять до категорії жиророзчинних бета-гідрокислот (BHA). У косметології саліцилова кислота використовується досить активно, а саме при лікуванні акне та проблемної шкіри.

Саліцилова кислота володіє антибактеріальними, антигрибковими й протизапальними функціями. Це інгредієнт № 1 у боротьбі з забитими порами, запаленнями й чорними точками. У складі засобів від прищів концентрація саліцилового спирту повинна бути в межах 2%, а pH засобу не може перевищувати показника 4.

Кому і навіщо потрібна саліцилова кислота

Засоби з саліцилової кислотою здатні проникати вглиб фолікул, розчиняючи сальні пробки, усуваючи вугри й лікуючи запалення. Тому саліцилова кислота для обличчя обов’язкова в догляді за жирною шкірою: вона дозволяє відрегулювати виділення себума і очистити пори. Варто відзначити, що BHA кислоти стимулюють вироблення колагену, а значить мають ще й антивікові функції.

Саліцилова кислота для обличчя: застосування, вибір засобу

Вибираючи косметику з саліцилової кислотою для обличчя, варто звернути увагу на форму випуску. Саліцилова кислота в косметології використовується у вигляді порошку. Змішавши його разом зі спиртом і водою в певній концентрації, отримаємо тонік. Купити вже готовий засіб можна в формі лосьйонів, гелів для вмивання, є навіть маски з саліцилової кислотою. «Аптечний» розчин із саліцилової кислотою або мазь хоч і містять саліциловий спирт у потрібній концентрації, але надмірно сушать шкіру. Справа в підвищеному вмісті етанолу.

Пропонуємо огляд кращих засобів із саліциловою кислотою для обличчя.

Is Clinical, Tri-Active Exfolianting Masque

Секретный ингредиент: салициловая кислота для лица

Американський бренд космецевтики Is Clinical у кінці осені представив новинки − ензимна маска для обличчя Tri-Active Exfolianting Masque із саліциловою кислотою в складі. Принадність б’юті-засобу в тому, що воно комбінує в собі маску й скраб одночасно, дбайливо та ефективно прибираючи ороговілий шар шкіри, звужує пори й надає здорового сяйва. Активними компонентами лікувальної маски стали мікрогранули целюлози й вітаміну В, ензими папаіна 0.25%, саліцилова кислота 1,5%, мідь, ензими бромелайну (ананаса) 0.25% та екстракт бразильського апельсина, які в комплексі мають сильний антиоксидантний ефект. Експерти бренду рекомендують нанести маску-скраб тонким шаром на обличчя, помасажувати круговими рухами, потім залишити на 5 хвилин, а після змити теплою водою. Об’єм 120 г, орієнтовна ціна 3100 грн.

The Ordinary, Salicylic Acid 2% Masquе

салициловая кислота для лица

У кінці травня канадський бренд The ​​Ordinary представив найгучнішу маску для обличчя цього року, головним компонентом якої стала саліцилова кислота в концентрації 2%. Маска з саліцилової кислотою призначена для лікування вугрового висипу в будь-якому віці й для різного типу шкіри. Спосіб застосування: два рази на тиждень наносити середнім шаром на шкіру обличчя на 10 хвилин, потім змити водою. Об’єм 50 мл, орієнтовна ціна 340 грн.

Benton, Aloe BHA Skin Toner

салициловая кислота для лица

Південнокорейські виробники косметики люблять саліцилову кислоту для обличчя й часто використовують її у тоніках і лосьйонах. Марка Benton у тонік для обличчя з алое вера додала саліцилову кислоту в концентрації 0,5%. Саме цей факт робить очищуючий засіб ідеальним стартом для того, аби шкіра звикла до кислот. Спосіб застосування: два рази на день, вранці і ввечері, наносити на ватний диск, потім протирати обличчя, шию і зону декольте. Об’єм 200 мл, орієнтовна ціна 520 грн.

Avène, Cleanance Mask

салициловая кислота для лица

Аптечний бренд французької косметики Avène пропонує очищувальну маску-гоммаж, до складу якої входять відразу два види кислот: AHA та BHA, для сяйва шкіри й лікування вугрів. Глина, яка є основою маски-гоммажу, абсорбує зайве вироблення шкірного сала і надає шкірі матовий фініш. Природно доповнює склад і фірмова термальна вода марки, без якої не обходиться жоден б’юті-засіб. Спосіб застосування: кілька разів на тиждень нанести на очищену шкіру обличчя, потім змити через 5 хвилин водою. Об’єм 50 мл, орієнтовна ціна 490 грн.

Sunday Riley, U.F.O. Ultra-Clarifying Face Oil

салициловая кислота для лица

На жаль, б’юті-марку Sunday Riley не можна купити в Україні, але є й хороші новини − бренд широко представлений в мережі магазинів Sephora. В черговій вилазці за кордон варто звернути увагу на очищаючу олію для обличчя з саліцилової кислотою в концентрації 1,5%. Олії чайного дерева і чорного кмину сприяють очищенню й звуженню пор. Спосіб застосування: щодня наносити на очищену шкіру обличчя, можна використовувати в якості самостійного продукту. Об’єм 35 мл, орієнтовна ціна 80 доларів.

Mario Badescu, Anti Acne Serum

салициловая кислота для лица

Ще один бренд, на який варто звернути увагу за кордоном − це Mario Badescu. Марка любить використовувати кислоти в своїх тоніках і сироватках для обличчя, а кращим засобом проти вугрів стала Anti Acne Serum. Головним компонентом виступила саліцилова кислота і натуральні рослинні екстракти, які надають профілактичний ефект для акне. Спосіб застосування: точково нанести на очищену шкіру обличчя, виділивши найбільш проблемні ділянки. Об’єм 29 мл, орієнтовна ціна 42 долари.

Omorovicza, Midnight Radiance Mask

салициловая кислота для лица

Угорська косметична люкс-марка Omorovicza розробила освітлюючу гель-маску для обличчя, яка одночасно омолоджує й бореться з недосконалостями шкіри. Активними компонентами виступили: саліцилова кислота, екстракти червоних водоростей та піщаної лілії, які також надають зміцнюючий ефект. Спосіб застосування: наносити двічі на тиждень на всю ніч на очищену шкіру обличчя тонким шаром. Об’єм 50 мл, орієнтовна ціна 3720 грн.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також