Серіали вересня 2020 року: топ-9 гучних прем’єр

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Готуємося до осіннього кіносезону, який обіцяє бути в рази цікавішим і яскравішим, ніж літній. Кращі серіали вересня 2020 року вже в нашій добірці, тому швидше вибираємо кіноісторії до смаку.

Вересень буде щедрий на свіжі прем’єри серіалів, які вже через кілька днів почнуть з’являтися на екранах наших телевізорів, комп’ютерів і смартфонів. Ми відібрали для вас тільки найбільш очікувані й цікаві кінокартини різних жанрів, щоб задовольнити всі запити.

«Виховані вовками»

Цей серіал називають однією з найгучніших кінопрем’єр першого місяця осені. Його спродюсував сам Рідлі Скотт для HBO Max, а сюжет обіцяє захопити нашу увагу з перших хвилин. Після загибелі цивілізації на Землі андроїди намагаються відновити людську популяцію на одній із далеких планет, виховуючи групу дітей. Серіал насичений ефектною графікою і, сподіваємося, шокуючими сюжетними поворотами.

Прем’єра: 3 вересня

«Юний Валандер»

Цей серіал вересня 2020 року – це приквел популярної детективної серії шведського письменника Геннінга Манкелля від Netflix. Цього разу головного героя – молодого співробітника поліції Курта Валандера – зіграє Адам Поллсон. Випускник поліцейської академії демонструє блискучий розум справжнього детектива й бажання допомагати людям, але жорстока реальність підкине йому кілька приводів для розчарування в професії.

Прем’єра: 4 вересня

«Далеко»

Ще один фантастичний серіал у нашій добірці, який розповідає про прагнення землян підкорити Марс. У центрі сюжету командир Емма Грін, яку зіграла Гіларі Свенк. Заради великої місії їй доводиться залишити на Землі доньку-підлітка й коханого чоловіка.

Прем’єра: 5 вересня

«Джулія і «Привиди»

Надихаюча історія про юну співачку Джулію, яка має прекрасний голос і музикальний талант, але не може впоратися з внутрішніми переживаннями. Одного разу в її будинку з’являються троє привидів, які виявляються відмінними музикантами. Молоді люди вирішують об’єднатися і підкорювати світ вчотирьох. Але, зрозуміло, шлях до успіху не можна назвати простим.

Прем’єра: 11 вересня

«Третій день»

Новий містичний серіал від НВО із Джудом Лоу в головній ролі пропускати точно не рекомендуємо. Сем втратив близьких людей і тепер шукає себе, намагаючись впоратися з болем у відрізаній від зовнішнього світу громаді, яка знаходиться на острові Осея. Але з часом чоловікові починають приходити видіння, й місце для відпочинку перестає здаватися умиротвореним.

Прем’єра: 13 вересня

«Спайди»

Берлін страждає від раптової хвилі невияснених смертей і зухвалих злочинів. Виявляється, в місті поширений новий дивний наркотик під назвою «Блаженство», який діє на людей несподіваним чином. Речовина, що викликає сильне звикання, дарує людині почуття всеосяжного задоволення, змушуючи йти на страшні вчинки.

Прем’єра: 18, вересня

«Сестра Ретчед»

Один із найбільш очікуваних психологічних трилерів осені вже зовсім скоро з’явиться на наших екранах. Сюжет оповідає про молоду медсестру психіатричної лікарні, про яку на вигляд ніколи й не скажеш, що вона може бути жахливим монстром по ставленню до пацієнтів. У кращих традиціях жахів нам показують становлення головного героя фільму Мілоша Формана «Пролітаючи над гніздом зозулі» сестри Мілдред Ретчед.

Прем’єра: 18, вересня

«Непристойно багаті»

Скучили за Кім Кетрол із «Секс і місто»? Актриса повертається на екрани з новим проєктом – сатиричною мелодрамою про сімейство євангелістського проповідника. Після його смерті виявляється, що у Юджина є троє позашлюбних дітей, які також мають законне право успадкувати матеріальні кошти. У цей момент і починається справжня війна за спадок.

Прем’єра: 22 вересня

«Утопія»

Зйомки цієї кінокартини не раз зривалися й переносилися, але нарешті вона вийде на екрани. «Утопія» – римейк британського фантастичного серіалу, знятий Девідом Фінчером. Чотирьом фанатам коміксів у руки потрапляє сиквел міфічних «Експериментів утопії» – графічного роману, в якому описано все, що станеться з людством в недалекому майбутньому.

Прем’єра: 26, вересня

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також