Серцеїд: найкращі романтичні фільми з Г‘ю Грантом

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Серцеїд: найкращі романтичні фільми з Г‘ю Грантом

Харизматичний британець Г‘ю Грант став справжнім символом комедійних мелодрам. На честь дня народження актора пригадуємо найзнаковіші його ролі.

Атлетична статура, проникливий погляд, широка усмішка — у героя романтичних фільмів Г‘ю Гранта просто неможливо не закохатися. До того ж більшість його персонажів розумні, сміливі, товариські й рішучі.

Сьогодні неперевершений актор Г‘ю Грант святкує 61-й день народження, і ми пропонуємо переглянути підбірку романтичних фільмів, у яких актор блискуче проявив свій талант.

«Чотири весілля і похорон»

Four Weddings and a Funeral, 1994

Ця стрічка здобула 23 престижні нагороди, безліч схвальних відгуків від критиків і стала найуспішнішим у прокаті британським фільмом за всю історію. У комедійній мелодрамі розповідається про 32-річного англійця Чарльза, який часто відвідує весільні церемонії своїх друзів, проте сам одружуватися не хоче. Одного разу на весіллі друга Чарльз зустрічає американку Керрі, після чого його погляди на одруження починають помаленьку змінюватися.

«Ноттінг Хілл»

Notting Hill, 1999

Ця кінострічка отримала три номінації на «Золотий глобус» завдяки цікавому сюжету й неперевершеному акторському складу (головні ролі зіграли Г’ю Грант та Джулія Робертс). За сюжетом Вільям Текер, власник книгарні в лондонському районі Ноттінг Хілл, жив розміреним і нічим не примітним життям. Так було до моменту, поки в його маленький магазинчик не заглянула популярна американська актриса й зірка світового масштабу Анна Скотт. Саме в цей момент життя головних героїв кардинально змінюється.

«Кохання з повідомленням»

Two Weeks Notice, 2003

У цьому фільмі Г’ю Грант та Сандра Буллок зіграли чудову пару, стосунки якої починаються далеко не з найкращої ноти. Головні герої на початку кінострічки працюють у паралельних світах: адвокат Люсі Келсон присвятила своє життя боротьбі з будівельними корпораціями, що руйнують пам’ятки архітектури задля зведення хмарочосів, а нахабний плейбой Джордж Уейд, власне, володіє однією з таких компаній. За іронією долі вони починають працювати разом і з часом усвідомлюють, що значать одне для одного набагато більше, ніж їм здавалося.

«Реальна любов»

Love Actually, 2003

Цю романтичну комедію часто рекомендують переглядати у моменти, коли хочеться наповнитися теплими емоціями. Сюжет фільму складається з дев’яти романтичних історій, які розвиваються паралельно. На прикладі кожної з них показуються різні відтінки кохання, щастя й типи стосунків. Кульмінація починається тоді, коли доля химерним чином переплітає між собою всіх персонажів. Саме тоді проявляється задум і проговорюється головна фраза фільму: «Насправді любов є всюди».

«З очей геть, із чарту геть!»

Music and lyrics, 2007

Ще одна легендарна романтична комедія з Г’ю Грантом і Дрю Беррімор у головних ролях. У центрі сюжету — колишня попзірка Алекс Флетчер, який хоче повернути собі популярність і скромниця Софі Фішер, яка вивчала літературу і вміє писати твори. Фільм розповідає про розвиток стосунків цих двох людей у той час, як вони намагаються спільними зусиллями створити новий хіт для Алекса Флетчера. 

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також