Щира посмішка: з днем ​​народження, Дрю Беррімор

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Щира посмішка: з днем ​​народження, Дрю Беррімор

22 лютого зірковій акторці виповнюється 47 років. Щирою усмішкою та почуттям гумору продовжує запалювати Дрю Беррімор і сьогодні, передаючи свою енергетику у шоу, книгах та історіях, що надихають.

Зніматися в кіно Дрю Беррімор стала мало не з пелюшок, будучи хрещеницею Стівена Спілберга. Улюбленицею глядачів акторка стала після фільму “Інопланетянин” у віці 7 років. Дитинство та юнацтво Дрю було не найсолодшим, але це не зупинило її на шляху до успіху. Їй вдалося поділитися своїми переживаннями в особистій книзі і знятися в багатьох фільмах, після яких глядачі змогли закохатися в неї заново і надихнутися її образами.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Drew Barrymore (@drewbarrymore)

У 2007 році вона увійшла до списку найкрасивіших людей, за версією журналу People. Кілька років тому Дрю Беррімор зробила перерву у кінокар’єрі та повернулася на екрани лише 2020-го з кінострічкою “Дублерша”. За сюжетом фільму головна героїня Кенді Блек має пройти курс реабілітації. Щоб не робити це самій, вона наймає дублерку, але далі щось пішло не так… Прем’єра фільму мала відбутися на фестивалі Трайбека, але через пандемію її перенесли на грудень 2020-го.

Трохи раніше акторка анонсувала запуск свого шоу, першим гостем у якому стала вона сама у віці 7 років.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Drew Barrymore (@drewbarrymore)

Наразі це популярна програма, де гостями стають знаменитості не лише кіно. Трохи жартів, драми та оригінальних рецептів. До речі, Дрю і сама розуміється на кулінарії. У своїх книгах рецептів вона ділиться не лише тим, як приготувати красиво, смачно та корисно, але й надихає своїми історіями та особистими фотографіями, показуючи, що вона справді веде здорове, смачне та радісне життя.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от @cookwithbeautiful

Прочитати можна і про те, як актриса почувається в ролі мами та подруги. Що її наповнює і як у божевільному ритмі знайти час для себе та своїх думок. Дрю любить все гарне, тому вона також створила бренд посуду, декору для дому та інструментів для волосся.

У прекрасної Дрю можна тільки повчитися, як бути такою енергійною, створювати нові проекти та чудово виглядати.

З днем ​​народження, Дрю Беррімор, не зупиняйся на своєму шляху до створення такого чудового світу!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також