Що подарувати рідним на Новий рік: речі для саморозвитку

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Що подарувати рідним на Новий рік: речі для саморозвитку

Хочете справити своїм подарунком особливе враження на рідну людину? Ми підготували ідеї презентів, які допоможуть покращити якість життя, прокачають інтелектуальні здібності й точно приємно здивують кожного.

У кожного з нас є близька людина, якій хочеться вручити подарунок з особливим змістом. Наприклад, планер, що мотивуватиме щодня розвивати свої вміння, навички і виходити на новий рівень усвідомленості; гру, яка допоможе побудувати гармонійні стосунки із собою та оточенням або книгу, яка прийде на допомогу в складні часи. 

Пропонуємо переглянути декілька варіантів простих, але небанальних подарунків, які тішитимуть не лише своїм естетичним виглядом, але й змістом.

Особливий планер

«Космос. Agile-щоденник для особистого розвитку»

«Космос. Agile-щоденник для особистого розвитку»

Тим, хто використовує планери для прописування щоденних справ, точно сподобається «Agile-щоденник для особистого розвитку». Його розробила Катерина Ленгольд, підприємиця, авторка двох бестселерів та системи особистої продуктивності Agile Life. В інструкції до щоденника розповідається, як поєднувати особисте життя, роботу й розвиток, де шукати енергію й мотивацію, а сам планер допомагає дуже просто планувати важливі справи, ставити цілі і відслідковувати особистісний ріст. Щоденники представлено в чорному, червоному та блакитному відтінках. Орієнтовна вартість щоденника 360 грн.

Lavla, Take Your Magic Box

Lavla, Take Your Magic Box
Lavla, Take Your Magic Box

Магазин естетичних подарунків Lavla спеціально до Нового року випустив цілу серію подарункових боксів, які допомагатимуть у здійсненні найзаповітніших мрій. Наприклад, до коробки Take Your Magic входить Oh My Big Plan Lifestyle — це воркбук для знайомства із собою справжньою та здійснення мрій, а також браслет, випущений в колаборації з українським ювелірним брендом Guzema. Ювелірна прикраса стане ідеальним щоденним нагадування про те, що всі мрії здійсняться, якщо прикладати зусилля і вірити в найкраще. Орієнтовна вартість боксу 1 250 грн.

Настільна гра

«Знайомці»

«Знайомці»

Настільна гра — дуже корисний атрибут для затяжних зимових вечорів. Однак якщо класика приїлася і вам, і вашим рідним, можете познайомити їх з інтелектуальною грою «Знайомці». Її наповнення — це 155 карточок, розміщених у трьох блоках під назвами «судження», «пізнання» та «одкровення». На думку психологів, це три етапи, які всі ми проходимо у стосунках з людьми. На кожній картці написано відверте запитання, яке дозволяє краще пізнати себе, співрозмовників або поміркувати над важливими речами. Цікаво те, що в грі немає чітких правил — ви можете використовувати картки з питаннями так, як вам заманеться, грати в різному складі або навіть наодинці із собою. Орієнтовна вартість гри 999 грн.

Книга

«Чудовий ранок. Як не проспати життя», Гел Елрод

«Чудовий ранок. Як не проспати життя», Гел Елрод

Книга — ще один безпрограшний варіант подарунка. Ми пропонуємо звернути увагу на «Чудовий ранок. Як не проспати життя» Гела Елрода.

У Штатах її називають найкращою книгою для мотивації 2000-х. Пов’язано це з тим, що книга написана досить прямолінійно й не потребує миттєвого прочитання від А до Я. Її можна діставати з полиці в ті моменти, коли ви відчуваєте, що хочете використовувати час по максимуму, втілювати в життя найсміливіші мрії, але не розумієте, як саме це робити. «Чудовий ранок. Як не проспати життя» навчить методам, які допоможуть реалізувати життєвий потенціал, пояснить, чому перша година ранку визначає успіх цілого дня, і допоможе зробити життя щасливішим та наповненішим. Орієнтовна вартість книги 175 грн.

“Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього”, Ювал Ной Харарі

“Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього”, Ювал Ной Харарі

Ця книга особлива тим, що змусить кожного подумати про світ в якому ми живемо, проаналізувати наше минуле, поміркувати над майбутнім, а ще зламає усталені уявлення про земну історію від появи людини і народження мови до наших днів. Історик Ювал Ной Харарі вклав в кількасот сторінок буквально всю історію людства, коротко пояснюючи, чому траплялися певні події, з яких причин ми не проходили певні етапи і що привело до точки, в якій ми знаходимося сьогодні. У книжці ви не знайдете нудної хронології і сухих дат, але разом з автором будете розмірковувати про численні «Чому?». Орієнтовна вартість книги 270 грн. 

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також