Що подивитися цього літа: топ-7 серіалів червня

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Що подивитися цього літа: топ-7 серіалів червня

Незважаючи на те, що влітку душа просить проводити більше вільного часу на природі, для улюблених серіалів ми завжди знайдемо пару годин на тиждень. Розповідаємо про новинки червня, на які варто звернути увагу.

«Чому жінки вбивають», 2 сезон

Довгоочікуваний другий сезон серіалу «Чому жінки вбивають» нарешті вийде на екрани. Перший сезон дуже вже сподобався глядачам чорним гумором і реалістичними проблемами в особистому житті героїнь, які вирішуються, звичайно ж, за допомогою вбивства. У новому випуску на нас чекають нові персонажі і нові драми, спостерігати за якими, як обіцяє трейлер, буде не менш цікаво, ніж за попередніми.

Прем’єра: 3 червня

«Додому до темряви», 2 сезон

Вже зовсім скоро ми побачимо продовження детективного серіалу «Додому до темряви», в якому 9-річна Хільда ​​Лиско разом із батьком розслідують кілька заплутаних справ, пов’язаних між собою. Перший сезон закінчився великим знаком запитання, а відповіді на всі загадки нам обіцяють розповісти протягом наступних серій. Нагадаємо, що серіал знятий на основі реальних подій, тому дивитися його ще більш захопливо.

Прем’єра: 12 червня

«Історія Лізі»

До серіалів, знятих за романами Стівена Кінга, завжди прикута особлива увага. Цього разу екранізована «Історія Лізі» – жінки, яка нещодавно втратила чоловіка, відомого письменника-фантаста. Вдова вирішує навести порядок в рукописах загиблого чоловіка і виявляє в них чимало таємниць і загадок. У яких лабіринтах кошмару він черпав натхнення для своїх книг?

Прем’єра: 4 червня

«У темряві», 3 сезон

Любителям детективів у червні буде з чого вибрати. Ще один серіал літа 2021 – кримінальна комедія «У темряві», головною героїнею якого є незряча дівчина. У першому сезоні вона виявляє труп свого знайомого-наркодилера, але до приїзду поліції тіло зникає. Незважаючи на сліпоту, Мерфі вирішує самостійно розібратися в цій справі, адже поліція всіляко її ігнорує. На даний момент очікуємо вже третій сезон серіалу, в якому історія отримає своє продовження.

Прем’єра: 22 червня

«Еліта», 4 сезон

Молодіжний серіал «Еліта» виходить на малі екрани з четвертим сезоном. Нагадаємо, в першому сезоні в центрі сюжету кінокартини фігурують троє підлітків, які опинилися в школі для найбільш просунутих і багатих учнів. Розбірки між молодими людьми з навчального закладу призводять до вбивства, яке запускає низку непередбачуваних подій.

Прем’єра: 18 червня

«З любов’ю, Віктор», 2 сезон

У червні виходить продовження історії про Віктора Салазаре, який переїжджає разом із батьками в місто Кріквуд у штаті Джорджія. Хлопець швидко заводить нових друзів, які допомагають йому стати частиною нового колективу і визначитися зі своєю сексуальною орієнтацією, адже Віктора починає тягнути до симпатичного однолітка Бенджаміна …

Прем’єра: 11 червня

«Хлопчик з оленячими рогами»

Американський телесеріал від Netflix у жанрі фентезі-драми заснований на однойменному коміксі Джефа Леміра, а його продюсерами виступили Роберт Дауні-молодший і його дружина. У центрі сюжету серіалу хлопчик на прізвисько Ласункик, який через таємничий вірус народжується наполовину людиною, наполовину оленем. Через те, що він не схожий на інших, його починають переслідувати.

Прем’єра: 4 червня

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також