Що таке секстинг і як зробити його безпечним

 • Весільний переполох

 • Пілінги: все, що потрібно знати

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові 2021

 • Абетка вітамінних добавок

  бады

Що таке секстинг і як зробити його безпечним

Виявляється, існує поняття, що узагальнює інтимне онлайн-листування, фото і відео. Воно називається «секстинг». Особливо актуальний секстинг став у період пандемії. Єдиний ризик секстину – розголос, адже ваше листування можуть злити в мережу (згадайте футболіста Дзюбу чи власника Amazon Безоса).

Термін «секстинг» виник 2005 року в результаті злиття двох слів «секс» і «текстинг», і в буквальному розумінні означає «писати про секс, підкріплюючи слова фото і відеоматеріалами еротичного характеру». Розповімо детальніше, як безпечно займатися секстингом і як він впливає на інтимне життя людей.

Переваги секстингу як урізноманітнити інтимне життя

Секстинг – це досить безпечний вид інтиму, непогана заміна офлайн-сексу. Секстингом активно користуються люди, які нещодавно познайомилися, але не готові зустрітися, поки не дізнаються партнера краще. Секстингом користуються для різноманітності інтимних стосунків, а також закохані, що перебувають на відстані один від одного. На сайтах знайомств можна навіть зустріти оголошення про те, що людина в пошуку партнера для онлайн-стосунків.

Що таке секстинг і як зробити його безпечним

У чому небезпека секстингу: порнопомста, розчарування

Єдина небезпека секстину – викриття, оскільки завжди існує ризик розголосу. Листування з ким би то не було без вашого відома може виявитися надбанням громадськості. Згідно з даними, опублікованими Інститутом імені Кінсі при Університеті штату Індіана, ваші особисті мультимедійні дані можуть потрапити в мережу з 20%-ою вірогідністю.

Колишні партнери можуть так вчинити з помсти, шантажу або цькування. Існує навіть такий термін – порнопомста. До речі, у Великій Британії порахували, що з заявами про порнопомсту за час карантину до правоохоронних органів звернулася більша кількість людей, ніж за місяць до його початку.

Ще однією небезпекою секстингу називають розчарування, адже спілкуючись, люди можуть прикрашати реальний стан речей, фото ретушувати, а на відео накладати фільтри. Якщо після секстингу пара наважується зустрітися, то невідповідність офлайн- й онлайн-версії може травмувати вашу психіку.

Важливо розрізняти секстинг і харасмент, адже якщо вам раптом хтось надіслав інтимну фотографію попри ваше бажання, це розцінюється як домагання. Секстинг- – це завжди спілкування за взаємної згоди.

Як займатися секстингом безпечно

Що таке секстинг і як зробити його безпечним

Аби секстинг надавав тільки приємні відчуття, дотримуйтеся простих правил:

 • Вибирайте для секстингу правильний час. Важливо уточнити, чим зараз займається адресат, адже він може перебувати в невідповідному місці, і ваше повідомлення поставить його в незручне становище.
 • Секстинг – це мистецтво натяків, не варто поспішати й одразу розповідати про свої наміри. До речі, не слід писати про те, чого ви не готові зробити в реальному житті. Краще, якщо ваші фото не будуть занадто сміливими, важливо стимулювати у партнера уяву.
 • Пам’ятайте, що в деяких соціальних мережах, наприклад, Instagram, є функція видалення повідомлення.
 • У месенджерах також можна видаляти повідомлення для всіх протягом години після відправлення. Виняток становитиме підключена у візаві функція автоматичного збереження медіафайлів після прочитання.
 • За допомогою функції «таємний чат» встановити таймер, щоб мультимедійні дані самовидалялися.
 • Робіть фото або відео, не демонструючи свого обличчя або фізичних особливостей, за якими вас можна буде впізнати. Це стосується і місця, в якому ви знімаєте, – його також згодом легко визначити за предметами інтер’єру і навіть кольором стін.
 • Періодично очищайте діалоги і фотогалерею на своєму гаджеті, адже він може потрапити в чужі руки. Зберігайте свої «гранд ню» в окремій папці, бажано, з паролем.
 • Переконайтеся, що ні відправляли випадково мультимедійні дані іншим особам або в інші чати, – іноді спрацьовує синхронізація або батьківський контроль.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!