Сім ознак того, що ви готові до ботоксу, й шість, які говорять про зворотне

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Зморшки з’являються на наших обличчях не просто так. Вони вказують на вік і часом можуть розповісти все про наш характер. Повернути жінку-загадку допоможе процедура ботулінотерапії. Дізнайтеся про всі за й проти!

«Робити чи не робити процедуру ботоксу?» − здається, це питання відвідує думки всіх жінок і часом навіть чоловіків у віці від 25 до 65 років. Проголошений як найефективніше лікування від зморшок, ботокс або ботулінічний токсин, є всього лише одним із багатьох схвалених FDA засобів, що роблять те ж саме.

«Ботокс» − це бренд, такий як і Kleenex або Xerox, який люди асоціюють із фактичним продуктом і використовують у якості загального терміну. «Диспорт» і «Ксеомін» − це два інших бренди для ін’єкційного лікування зморшок. Ботулінотерапія − це процедура, спрямована на корекцію ф попередження мімічних зморшок препаратами на основі ботулотоксину (ксеоміну, диспорту, ботоксу), що вводяться в м’які тканини за допомогою мікроголки. Всі ці продукти діють дуже схожим чином, але розрізняються молекулярною конфігурацією та нюансами виробництва.

Скажіть ботоксу “так”, якщо ви помічаєте глибокі зморшки й заломи на своєму обличчі

У більшості жінок це трапляється в проміжку між 35-и й 40-а роками. Ботокс, звичайно, відмінно освіжає обличчя й тимчасово прибирає зморшки. Певного віку, що був би сигналом на проведення процедури, просто немає. Все та завжди важливо й потрібно робити за показаннями! Щойно ви почнете помічати появу заломів, особливо у верхній третині свого обличчя, сміливо можете вирушати на процедуру.

Скажіть ботоксу “ні”, якщо у вас порушення згортання крові

Порушення згортання крові є абсолютним протипоказанням до процедури ботулінотерапії. Причиною цього порушення може бути гемофілія (вроджене захворювання) або ятрогенне порушення (дії медичного працівника, що спричинили шкоду здоров’ю пацієнта), викликане прийомом непотрібних лікарських препаратів. Якщо порушення згортання крові має набутий характер, то омолодження за допомогою ін’єкцій ботоксу можливе після відновлення його нормальних показників.

Скажіть ботоксу “так”, якщо ваші мімічні зморшки ще не перейшли в стадію статичних

Мімічні (динамічні) зморшки утворюються в результаті скорочення мімічних м’язів при виконанні різних мімічних рухів і зникають, коли ви перестаєте використовувати міміку. Статичні ж зморшки ніколи не зникають, їх найчастіше називають віковими або гравітаційними, вони приходять зі старістю.

При наявності у пацієнта статичних зморшок однієї процедури ботулінотерапії буде недостатньо.

Скажіть ботоксу “ні”, якщо у вас надзвичайно вікова шкіра

Якщо у вас на обличчі присутні глибокі статичні зморшки (ті, що завжди з вами), незалежно від того, задіяли ви міміку чи ні, то нейротоксини не зможуть повністю їх стерти з вашого обличчя. Щойно нам виповнюється 50, відбувається природна резорбція жиру й кісток на обличчі, шкіра просто починає звисати в складках.

Ботокс схвалений FDA лише для пацієнтів у віці 65 років і молодше. Всім кому за 65 не рекомендується вдаватися до цієї процедури.

Скажіть ботоксу “так”, якщо ви хочете поліпшити симетрію обличчя

Якщо у вас одна брів нижче за іншу, або одна сторона вашого рота трохи піднімається, коли ви посміхаєтеся або говорите, то в цьому випадку ботокс − ваш друг і його можна використовувати з метою розслаблення однієї зі сторін і створення більш симетричного зовнішнього вигляду.

Скажіть ботоксу “ні”, якщо у вас завищені очікування

Багато хто думає, що ефект від ботулінотерапії триватиме вічно, але це не так. Ефект від ботоксу зазвичай проходить протягом трьох-шести місяців і потім процедуру можна буде повторити.

Ботокс

Скажіть ботоксу “так”, якщо ви хочете усунути появу «ясенної» посмішки

«Ясенна» посмішка − це термін, який використовується для опису людини, чиї верхні зуби та ясна помітно оголюються при усмішці та під час сміху. Процедура ботоксу допоможе й у цьому випадку. Ін’єкції виконують у зону під носом і носо-губної складки. В результаті верхня губа перестає підніматися так сильно й більше не оголює ясна.

Скажіть ботоксу “ні”, якщо активна міміка важлива у вашій професії

Якщо ваша робота вимагає активного вираження емоцій і міміки, то від процедури ботоксу варто утриматися. Актори, яким потрібно показати ряд емоцій для тієї чи іншої ролі, терапевти, яким потрібно демонструвати співчуття своїм пацієнтам тощо, не повинні вдаватися до процедури.

Скажіть ботоксу “так”, якщо ви хочете внести корективи до форми нижньої третини свого обличчя

Ін’єкції ботоксу в массетер (м’яз, який нам потрібен для пережовування їжі), вчинить диво й може зробити квадратну щелепу більш овальної форми.

Скажіть ботоксу “ні”, якщо у вас є м’язові розлади

Ця процедура протипоказана також при міастенії (нервово-м’язовому захворюванні, що проявляється в слабкості й швидкій стомлюваності м’язів).

Скажіть ботоксу “так”, якщо ваше надмірне потовиділення викликає дискомфорт

FDA схвалило використання ботоксу з метою усунення гіпергідрозу (надмірне потовиділення). Мікроін’єкції проводяться в зоні пахвових западин, також обробляються долоні, ступні ніг, і ви на 3−6 місяців забуваєте про активне потовиділення й неприємний запах у цих зонах.

Скажіть ботоксу “ні”, якщо ви вагітні або годуєте грудьми

Ботокс діє локально й не переміщається до віддалених частин тіла, тому ймовірність його впливу на плід в утробі матері або дитини через грудне вигодовування надзвичайно низька. Тут скоріше суть не в заподіянні шкоди дитині, а в доцільності проведення процедури. Ефект ботулінотерапії не тримається на вагітних і жінках, які годують грудьми.

Скажіть ботоксу “так”, якщо ваш лікар пропонує провести процедуру в якості лікування мігрені

Якщо ви страждаєте від мігрені й головного болю, ін’єкції ботоксу в м’язи задньої частини черепа й чола допоможуть знизити частоту й тяжкість ваших головних болів. Цей метод усунення мігрені схвалений FDA і часто «покривається» страховкою, особливо, якщо процедура проводиться неврологом.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також