Skkn by Kim: Кім Кардашян запускає новий б’юті-бренд

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Skkn by Kim: Кім Кардаш’ян запускає новий б’юті-бренд

Скоро у світ вийде ще одна серія товарів by Kim, яка, схоже, традиційно розлетиться по світу, як гарячі пиріжки. Пропонуємо дізнатися, що цього разу планує представити американська зірка.

Сказати, що косметика, яку випускає американська телезірка, має попит — нічого не сказати. Перша ж б’юті-лінійка Кім Кардашян, випущена у 2017 році, продалася за 3 години після презентації. На всі наступні колекції косметики для обличчя й тіла також треба було буквально полювати. Секрет популярності засобів KKW Beauty — трендові відтінки, формули й нестандартний дизайн.

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений KKW FRAGRANCE (@kkwfragrance)

Ще минулого року Кім Кардашян заявила, що планує розширювати асортимент KKW Beauty: випустити засоби особистої гігієни, а також косметику для догляду за шкірою, волоссям і нігтями. Заради цього зірка підписала угоду з компанією Coty — б’юті-гігантом, який володіє брендами Max Factor, Wella та багатьма іншими й може допомогти Кім із розробкою і виготовленням нових товарів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Декілька днів тому стало відомо, що американська телезірка зовсім скоро планує випустити колекцію доглядальної косметики. Імовірно, нова марка матиме назву SKKN by Kim. Кім подала заявку на реєстрацію товарного знака ще у квітні минулого року. Що саме виходитиме під брендом американської телезірки, поки невідомо.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Kim Kardashian West (@kimkardashian)

p;

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також