Словник молодіжного сленгу: що таке токсик

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Словник молодіжного сленгу: що таке токсик

Ви, ймовірно, не раз помічали в своєму оточенні людей, які спричиняють у вас негативні емоції: роздратування, сором або навіть почуття провини своєю поведінкою. Так ось, ваша дитина напевно б сказала, що вони справжнісінькі токсики. Що означає це слово в молодіжному сленгу? Давайте з’ясовувати.

Більше модних слів молоді шукайте в нашому словнику, який допоможе вам краще розуміти мову підлітків, геймерів і користувачів соціальних мереж.

Що означає «токсик»

Токсик – це токсична, шкідлива, «душна» людина. Сленг походить від англійського слова toxic, що перекладається як отруйний, їдкий, токсичний.

«Токсичне середовище», «токсичні відносини», «токсичний гумор», «токсичні жарти» – ці фрази інтуїтивно зрозумілі кожному. Останнім часом так стали особливо часто говорити про людей, які намагаються своїми словами, вчинками і навіть мімікою отруїти життя інших. Ще так називають людину, яка здатна сильно зіпсувати настрій свого співрозмовника, вивести його з рівноваги, спровокувати на конфлікт. Термін може використовуватися не тільки щодо конкретної людини, але й передавати «дух і настрій» обстановки навколо або якогось іншого більш широкого поняття. Наприклад, ці два роки пандемії можна за правом назвати «токсичними».

У соцмережах «токсиками» називають хейтерів, що залишають негативні коментарі й непрохані поради під постами інших користувачів.

Мовою геймерів слово «токсик» використовується щодо гравця, якому подобається створювати умови для програшу своєї команди, підставляти своїх союзників, ображати або писати безглузді повідомлення в ігровому чаті тощо.

З цим жаргонізмом, до речі, пов’язаний цікавий факт: 2018-го Оксфордський словник назвав toxic словом року, адже їм зацікавилася найбільша кількість людей, гуглячи його значення. Зараз термін не втратив своєї популярності і продовжує широко використовуватися в Інтернеті та в реальному житті.

Приклади використання слова «токсик»

***

Тобі треба кинути його, він дуже токсик.

***

Всі гравці були нормальні, а Nick токсик.

***

Не компанія зібралася, а одні скривджені життям токсики.

***

Як спілкуватися з токсиками, може мені хто-небудь пояснити?

***

Моя колега справжнісінький токсик! Не встигла прийти на роботу, а вже всім настрій зіпсувала.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також