Сніжана Бабкіна про любов, б’юті-експерименти й авторський марафон

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Всі, хто так чи інакше стикалися зі Сніжаною, знають, як актриса, директорка артиста Сергія Бабкіна, коуч в авторському марафоні «Люби себе SНЕЖНО», може зачаровувати глядачів і слухачів і завуальовано мотивувати до саморозвитку. Читайте ексклюзивне інтерв’ю, після якого захочеться жити повним життям!

Сніжано, доброго дня! Дайте відповідь нам, будь ласка, на найпопулярніше питання сьогодні: як ви проводите час на карантині, а, головне, як справляєтеся з трьома дітьми і чоловіком під час самоізоляції?

Лізо, привіт) Дуже насичено. Вільного часу немає абсолютно. Поза карантину я встигала багато, але зараз – у три рази більше. Іноді навіть подобається такий темп, це цікаво і натхненно. Але є моменти, за якими сумую. Це наші спільні з чоловіком заняття з йоги три рази на тиждень, саме з інструктором. Звичайно, я займаюся вдома, але не вистачає погляду професіонала з боку, виправлень.

Сумую за сценою, це окрема розмова. Навіть за романтикою поїздів «Харків – Київ» – шуму, чаю в пакетиках, розмов із Сергієм. У цьому теж щось було. Звичайно, зараз роблю все для своєї родини і насолоджуюся цим.

Зараз в Instagram запустили челлендж #КрасотаНеВКадре, де українські блогери показують вади свого тіла. Як ви ставитеся до подібних челленджів? І як вам вдалося так швидко повернутися в форму після народження Єлисея?

Я завжди була за натуральність. Майже ніколи не фарбуюся, тільки для сцени, концертів і вистав. Проводжу прямі ефіри без макіяжу. Приймаю себе такою, яка я є. Але до кінця в форму після народження Єлисея ще не прийшла. Я це прекрасно розумію і намагаюся вихоплювати кожен день по 10-30 хвилин на саморозвиток, вдосконалення мого тіла, займаюся спортом і йогою. Іноді виходить багато ходити. Я – за красу в кадрі без фільтрів.

Продовжуючи тему Instagram, ми знаємо, що ви запустили свій другий іменний марафон «Полюби себе Sнежно 2.0». Розкажіть, як виникла ідея створити такий проєкт? Чому вирішили розвивати саме тему любові до себе?

Це мій перший авторський марафон, зараз саме триває другий потік. У мене є ідея запустити другий рівень, більш просунутий – для тих, хто вже пройшов перший курс. Щодня отримую дуже багато запитів від учасниць, де вони пишуть, що хочуть продовження, хочуть розвиватися, самовдосконалюватися на шляху до себе справжньої. Для дівчат і жінок це просто обов’язково. Адже дуже багато справ не тільки під час карантину, а і взагалі.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Люби себя Sнежно (@snezhno_marafon)

Ми, дівчатка, дуже завантажені побутовою роботою. І я дійшла того, що потрібно попри що любити себе. Ділюся з учасницями своїми методами, тренінгами і різними секретами, як я знаходжу свій стан гармонії та любові. Думаю, що від жінки залежить все навколо – успішність, здоров’я і щастя її чоловіка і дітей. Якщо жінка надихає свого чоловіка, то йому хочеться робити для неї великі справи. Знаєте, це все банально, але ми чомусь цього не робимо. Я хочу, щоб жінки щодня працювали над собою й отримували великі результати.

Сніжано, на фото в соціальних мережах ви практично завжди без макіяжу. Скажіть, у чому секрет вашої чистої та сяйної шкіри? Чи є у вас свій косметолог, який допомагає з б’юті-ритуалами?

Макіяж я використовую тільки для вистав, виходів тощо. 99% свого часу я без нього. Шкіра була різною в різні проміжки часу. Після третіх пологів, мабуть, вплинули гормони, шкіра значно покращилася. Але дуже важливо те, що ми робимо в марафоні, поради, які мої дівчатка отримують від експерта – лікарки-косметологині Тетяни Чернишової. Вона мій особистий косметолог, з нею я вже понад шести років.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от snezhana_babkina (@snezhana_babkina)

У кожної жінки має бути така значуща людина, як косметолог. У звичайний, не карантинний, час я раз на місяць обов’язково ходжу до косметолога, завдяки чому і підтримую здоров’я шкіри.

Мій косметолог правильно підібрав мені домашній догляд, в основі всього лежить комплекс. Якщо ти зробила раз на тиждень маску з огірків, то це, напевно, добре, але результату не буде. Необхідна (і я кажу це дівчатам в марафоні) регулярність. Якщо ти постійно піклуєшся про себе і виділяєш вранці та ввечері по 5 хвилин часу для свого обличчя, для процедур, то досягаєш хороших результатів.

Точно так само і з тілом. Якщо дівчата хочуть сісти на шпагат, якщо хочуть стрункі ніжки або плоский живіт, обов’язково має бути присутня регулярність. Коли йде процес самовдосконалення, це головне. З роботою над ментальним здоров’ям так само.

Без будь б’юті-процедури ви не уявляєте свій день? Що порекомендуєте робити кожній дівчині в домашніх умовах?

У мене щодня для ранку і вечора є певні продукти. Вранці обов’язкові: гель для вмивання, тонік, а також сироватка з вітаміном С, крем, який збігається з нею, і крем під очі. Увечері склад мого догляду за обличчям трохи «щільніший», аби вночі працював інтенсивніше. 

Чи не думали ви кардинально змінити свій образ (стрижка довжини волосся не береться до уваги)? Наприклад, пофарбуватися в блондинку з рожевим тонуванням, зробити чубчик?

Лізо, як це стрижка не береться до уваги? Ви знаєте, для мене стрижка – це нове життя. Я завжди носила довге волосся. Тому пофарбуватися в блондинку або в рудий для мене було не так кардинально, як позбутися довжини. Я дуже боялася, що буду згадувати і шкодувати, підстриглася пів року тому і жодного разу не пошкодувала. Мені так легко і добре, що для мене це як зовсім інше життя. Я безмежно щаслива. Почуваюся чудово.

Якщо раптом мені захочеться фарбувати, то це буде не блонд. Я в шкільні роки була майже блондинкою, дуже сильно освітленою. Якщо і пофарбоване, то це буде якийсь складно-рудий. Є такі думки, але поки мене все влаштовує. Якщо говорити про чубчик, то з ним я була, коли ми познайомилися із Сергієм. Саме коханий і попросив, щоб я її відростила. У житті без чубчика набагато більше плюсів, ніж з ним.

Поділіться секретом: чи є у вас якась погана звичка, якої ви намагаєтеся позбутися довгі роки? (Всі ми неідеальні). Наприклад, гризете нігті, обкушуєте губи або торкаєтеся обличчя, коли нервуєте, щось у цьому дусі.

Я вважаю, що якщо є якась така звичка, то її потрібно викорінювати. Ось, наприклад, Сергій, коли щось пише, у процесі завжди кусає губи. Але йому це не заважає. З іншого боку, це може заважати мені, коли я на нього дивлюся або цілую його. Можу йому про це натякнути, і він, якщо захоче, може зробити висновок і постаратися це прибрати. У мене таких звичок немає.

Ми в моєму двотижневому марафоні намагаємося впровадити в життя кожної дівчинки правильні звички. Правильна звичка, як то кажуть у книжках, формується 21 день, але ми можемо впоратися за 14. Уже після закінчення марафону дівчата самі вирішують, що взяти собі в ужиток, а що ні. За тим тому, як все розвивається, я бачу, що дівчата дуже щасливі. І я теж.

Ні для кого не секрет, що вашу сімейну пару вважають однією з найбільш гармонійних в шоу-бізнесі. Ми знаємо, що ви разом займаєтеся йогою і танцюєте. Розкажіть про свої спільні практики з Сергієм, які допомагають стати ближче.

Так, ми з Сергієм все робимо разом. Раніше разом ходили до нашого інструктора з йоги Андрія. Зараз знаходимо час займатися вдома. Разом веселіше. І медитувати цікавіше, і займатися йогою продуктивніше, і взагалі все. Від цього отримуєш більший заряд, ніж коли тренуєшся один. А дійшли ми до цього (йоги та занять) з віком, коли виникли певні проблеми. Ми стали усувати їх разом.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от snezhana_babkina (@snezhana_babkina)

Людина, яка кохає іншу, заряджає її й у відповідь отримує такий само заряд любові, гарного настрою, щастя. Тобто ми як «батарейки». Нехай Сергій буде «батареєю», а я – його «агрегатиком», а наступного дня – навпаки. Це нескінченний процес.

Сніжано, як ви ставитеся до активної жіночої уваги, спрямованої на вашого чоловіка? Чи стикалися з ревнощами і якщо так, то як боротися з цим саморуйнівним почуттям?

Лізо, це все приходить з досвідом! Я стала жити з чоловіком, помітила такий момент і потім стала вирішувати – або я це приймаю, або ні. Я прийняла. Ще Сергій мені ніколи не дає приводів для ревнощів. Ми працюємо разом, і це дуже зручно, адже я все бачу (сміється). А взагалі, якщо є бажання, то можна все змінити на свою користь, на користь сім’ї, на користь щасливих стосунків.

Зрештою, ви можете сказати, що для себе вивели «чарівну формулу» ідеальних стосунків, яку так оспівують ваші шанувальники? Дайте нашим читачам кілька порад, які, на вашу думку, зміцнюють будь-які родинні стосунки.

Ідеальна формула в стосунках – це щоденна робота. Більше у мене жодної формули немає. Цю формулу я даю своїм дівчатам на Sнежно-марафоні. Її складність у тому, аби викроювати час і працювати над собою.

Я завжди кажу: «Якщо є бажання – тобі підвладне абсолютно все». Тому, якщо є бажання жити в здорових стосунках, то ти знайдеш свою ідеальну формулу або прийдеш до мене на марафон і отримаєш її там (сміється).

Щодня працювати над собою.

Поважати один одного.

Довіряти один одному.

Міняти один одного щодня, але в першу чергу міняти себе. Коли ти змінюєш себе, змінюється і твій коханий. Ось із цього необхідно починати. А кому складно – запрошуємо в нашу велику і дружну Sнежно-команду. Адже саме над цим ми і працюємо – міняємо себе і створюємо сприятливий простір для своєї сім’ї.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також