Спеціальні дихальні техніки для тонкої талії

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Спеціальні дихальні техніки для тонкої талії – не вигадка. Мрія багатьох дівчат схуднути без виснажливих тренувань цілком здійсненна. Звичайно, попрацювати все одно доведеться, але зробити це можна сидячи на стільці просто зараз, поки ви читаєте цю статтю.

Кажуть, що лінь – двигун прогресу. Коли чогось дуже хочеться, але не вистачає часу, або банально не хочеться докладати особливих зусиль, людина шукає спосіб отримати бажане з мінімальними енерговитратами. Наприклад, сидіти й худнути – мрія кожного, хто відчуває постійний дефіцит вільного часу й не має особливої ​​любові до виснажливих тренувань. Такі способи є, й навіть не один – вправа вакуум і спеціальна «дієта повільного дихання» Мікі Ріосуке.

Вправа вакуум

Вакуум – спеціальна вправа для внутрішніх поперечних м’язів живота (підвищує тонус і робить його плоским), що вважається однією з найефективніших. Правда, прямих наукових доказів цієї ефективності поки немає.

Вся справа в тому, що в нашому тілі є м’язи, які через своє розташування дуже складно змусити працювати, й не всі вправи для преса до них дістають. Вакуум добирається до поперечної м’язи живота, яка лежить глибоко під внутрішнім косим м’язом живота, та є важливою складовою частиною черевного преса. В її функції входить підтримка внутрішніх органів черевної порожнини в правильному анатомічному положенні, стабілізує поперековий відділ і кістки тазу. Для нас в цьому конкретному випадку найважливіша її функція – зменшення обсягу черевної порожнини. Тобто якщо змусити її працювати, талія стане тоншою.

Переваги виконання вправи: тонка талія, стабілізація хребта й зменшення болю в нижній частині спини, перешкоджання опущення внутрішніх органів.

Вакуум – це дихальна ізометрична вправа. Під час її виконання поперечні м’язи горять, але при цьому суглоби залишаються нерухомими. Враховуючи те, що поперечні м’язи черевного преса відносяться до внутрішніх м’язів, вони складаються з повільно скорочувальних волокон і добре реагують на велику кількість повторень. З цією вправою можна не боятися перестаратися. Рекомендована кількість таких дихальних тренувань – 5 разів на тиждень.

Правда, є тут одне дуже важливе «але», про яке варто пам’ятати всім любителям займатися спортом не встаючи зі стільця – сам по собі вакуум не спалить калорії чарівним чином і не усуне «рятівний круг» із живота. Для цього все-таки потрібно встати зі стільця й​​сходити на кардіотренування.

Також варто пам’ятати про протипоказання, що є практично у кожної фізичної вправи. Виконувати цю вправу не рекомендується, якщо у вас: гастрит, виразка шлунку або 12-палої кишки, панкреатит, захворювання жовчовивідних шляхів, тромбоз, ішемічна хвороба, коліт, під час менструації та протягом шести місяців після будь-яких операцій у очеревині або тазовій ділянці. Також не рекомендується влаштовувати тренування на повний шлунок. Якщо у вас є одна з перерахованих проблем, але хвороба не в стадії загострення, виконувати вакуум можна, але тільки дуже акуратно. При найменшому прояві больових симптомів тренування слід негайно припинити.

читайте також

Дієта «Довге дихання» Мікі Ріосуке

Колишній японський актор Мікі Ріосуке розробив свій метод схуднення за допомогою особливої ​​техніки дихання, яка допомогла йому позбутися від 12-ти кілограмів всього за 50 днів. Як і всі прекрасні відкриття, це було зроблено випадково – під час виконання спеціальних дихальних вправ для зменшення болю в спині, Мікі звернув увагу на те, що разом із болем йде й зайва вага. Лікар прописав йому прості дихальні вправи, які той повинен був виконувати щодня: глибокий секундний вдих і повільний семисекундний видих. Актор стверджує, що для схуднення досить виконувати дихальний комплекс протягом двох-п’яти хвилин.

Це з боку здається, що під час глибокого дихання працюють тільки легені та діафрагма. Насправді під час видиху включаються всі м’язи тіла, головне вибрати правильне положення тіла.

Як це працює

Жири – це тригліцериди, вони розщеплюються на гліцерин і жирні кислоти, що використовуються для енергетичного обміну й зберігаються в жировій тканині. Їх складові – атоми кисню, вуглецю й водню. Коли кисень, який ми вдихаємо, потрапляє в тіло, він вступає в реакцію з жировими клітинами й розщеплює їх. В результаті реакції утворюється вуглекислий газ, вода та енергія. Вода виводиться з організму першою, разом з нею йде досить велика частина видимого об’єму тіла. Чим більше кисню потрапляє до організму, тим ефективніше будуть спалюватися жирові клітини. Для такої реакції потрібна спеціальна техніка глибокого дихання, якій можна навчитися в класах дихальної йоги (пранаями).

Дихальна гімнастика Мікі Ріосуке

У цього методу схуднення багато критиків, бо повірити в те, що такий спосіб допоможе схуднути, дуже складно. Марсель Пік, фахівець із акушерства та гінекології, каже, що глибоке дихання поставляє в організм більше кисню, в результаті цього внутрішні органи й м’язи отримують більше енергії та швидко виводять із тіла продукти розпаду (токсини). Це прискорює процес схуднення.

Результати дослідження, проведеного в Гемптонському університеті, показали, що поєднання йоги й технік глибокого дихання допомагають підліткам із надмірною вагою схуднути. Діти були розділені на дві групи: в першій чотири рази на тиждень проводилися 40-хвилинні тренування йоги та пранаями (глибоке дихання), контроль фіксував, що група вела звичайний спосіб життя без будь-якого додаткового навантаження. Експеримент тривав 12 тижнів. В результаті підлітки з групи йогів у середньому схудли майже на 3 кг без обмежень у споживанні калорій. Автор цього дослідження й доцент кафедри фізіотерапії Гемптонського університету Ананд Б. Шетті радить виконувати 30-хвилинні тренування йоги та пранаями кілька разів на тиждень.

Вчені знову довели, що див насправді не буває, й тільки одним подихом, сидячи на стільці, зайві калорії не спалиш. Для отримання бажаного результату доведеться додати трохи аеробного навантаження, зайнятися правильним харчуванням і відмовитися від простих вуглеводів.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також