Співачка Шер стала новим обличчям бренду MAC

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Співачка Шер стала новим обличчям бренду MAC

Легендарна попзірка Шер знялася у яскравому рекламному кампейні популярної марки професійної косметики MAC. Компанію їй склала ще одна американська знаменитість.

У зйомці нового рекламного ролика MAC 75-річна Шер взяла участь разом із репвиконавицею Saweetie, яка стала амбасадором б’юті-бренду восени минулого року. Про це повідомляє видання WWD.

Співачка Шер стала новим обличчям бренду MAC

Фото: MAC Cosmetics

Рекламну кампанію назвали Challenge Accepted, що у перекладі означає «Виклик прийнятий». А саму зйомку стилізували під концертний виступ зі сценою та блиском софітів. Обидві героїні буквально сяють у кадрі з яскравим макіяжем, показуючи, що можна не боятися підкреслювати свою індивідуальність за допомогою макіяжу. Стильні вбрання з блискітками та паєтками, які приміряли на себе співачки, лише підкреслили естетику сценічних виступів та свободу їх самовираження.

«Шер така чарівна. Щоразу, коли хтось просить мене описати її, я відчуваю, що не можу висловити враження одним словом, але вона чарівна. Шер весела та дуже розумна, з нею було так приємно працювати. Якби у мене була можливість, я зробила б це знову», – поділилася своїми емоціями Saweetie від співпраці з Шер.

До речі, це не перша спільна зйомка Шер та Saweetie. Раніше вони знімалися для щорічного календаря Pirelli на 2022 рік. Його присвятили легендарним представникам музичної індустрії та назвали On Road («У дорозі»). Що дуже символічно, адже музиканти часто гастролюють у різних містах та країнах, їм доводиться постійно переїжджати з однієї точки до іншої.

Співачка Шер стала новим обличчям бренду MAC

Фото: MAC Cosmetics

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також