Струнке обличчя: 7 способів зменшити щоки

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Зменшити щоки і зробити овал красивим реально навіть в домашніх умовах. Серйозну корекцію форми обличчя роблять за допомогою косметології. Зменшити щоки можна за допомогою ін'єкцій, вилучень грудок Біша і зубів мудрості. Про всіх способи корекції зони вилиць в нашому матеріалі.

“Як позбутися щік, які роблять мене схожою на хом’яка”, — таке питання нерідко задають собі дівчата, спостерігаючи своє відображення у дзеркалі. Чітко окреслений овал обличчя, виражені вилиці – усталений стандарт краси останніх років. Від природи мати такий тип обличчя пощастило тільки кожній десятій жінці. Іншим доводиться попрацювати для отримання статусу красуні.

Щоб мати гарні вилиці, необхідно позбутися щік. На жаль, пухкі щічки давно не є ознакою «породи». Але зменшити обличчя реально навіть в домашніх умовах. Про те як зменшити щоки та зробити вилиці написано чимало. Існує сім основних способів прибрати щоки. В основному зменшення щік проводиться за допомогою ін’єкцій. Косметологія розвивається семимильними кроками і як прибрати щоки знає практично будь-який кваліфікований косметолог. Іноді, щоб звузити нижню третину обличчя вдаються до послуг стоматологів, які видаляють зуби мудрості.

Розповімо детальніше про найпопулярніші способи підтягнути щоки та зменшити обличчя, зробити його більш витонченим і вузьким.

Як позбутися обвислих щік: фейсфітнес

Скажемо відразу, вправи для щік не допоможуть позбутися підшкірного жиру, але приведуть в тонус м’язи і зроблять риси обличчя більш скульптурними. У комплексі можна проводити також вправи для другого підборіддя. За допомогою фейсбілдінга можна підтягнути шкіру, зменшити неглибокі зморшки і подарувати шкірі легкий здоровий рум’янець. Ефективні вправи щоби прибрати щоки, дивіться у відео нижче.

Як зменшити овал обличчя: контурна пластика

Візуально щоки можна зменшити за рахунок перерозподілу обсягів. Після проведення гармонізації обличчя філерами на основі гіалуронової кислоти, може виявитися, що проблема була не в щоках зовсім. У кожному разі доктор індивідуально вибирає точки ін’єкціонування і кількість препарату. Процедура займає до 30 хвилин.

читайте також

Як прибрати щоки швидко: ін’єкції ботулотоксину

Буває, що обличчя здається широким через жувальні м’язи, які знаходяться в гіпертонусі. Гіпертонус може розвиватися через бруксизму (нічний скрегіт зубами) і проблеми з прикусом. Це веде не тільки до естетичної проблеми – обличчя здається більш мужнім і грубим, але і призводить до стирання емалі і розхитування зубів, викликає хронічні головні болі й погіршення слуху. Після введення ботулотоксину м’язи розслабляються і зменшуються в об’ємі.

Процедура триває 15-20 хвилин. Косметолог робить 3-4 ін’єкції в нижню частину щоки, ближче до кута нижньої щелепи. Ефект від процедури наростає протягом двох тижнів і тримається 4-8 місяців – тривалість буде залежати від вашого способу життя, лікар дасть рекомендації.

З віком шкіра стає менш пружною і може просто «не встигнути» підлаштуватися під нові обсяги обличчя і замість точеного овалу обличчя ви раптом отримаєте виражені брилі. У таких випадках косметологи рекомендують комбінувати ботулотоксин з нитками або апаратними методиками для поліпшення тонусу шкіри.

Як прибрати щоки дівчині: ліполітики

Ліполітики – це ін’єкційні препарати, які руйнують локальні жирові відкладення на обличчі й тілі. Їх зазвичай застосовують в області щік і другого підборіддя, на животі, стегнах і сідницях, над колінами.

Під час процедури ін’єкції ліполітичних коктейлів в щічні жирові пакети робляться тонкою голкою на відстані 0,5-1 см один від одного. Ефект буде помітний через 6-8 процедур.

Є два види ліполітиків – прямі й непрямі. Прямі ліполітики руйнують клітинну мембрану та жир, і вміст адипоцитів (жирові клітини) потрапляє у міжклітинний простір, а звідти в кров. Це може викликати інтоксикацію організму і негативно відбитися на печінці. Непрямі ліполітікі, або ліпотрансформуючі препарати, більш безпечні. Вони містять гіалуронову кислоту, пептиди, амінокислоти, вітаміни та мінерали. Руйнують жир, але не шкодять клітинам, отже, не дають інтоксикацію.

Липолитики

Аристократичний овал: чи допоможе видалення «зубів мудрості»?

Зубний ряд, немов каркас, багато в чому формує середню і нижню третину нашого обличчя. Зуби підтримують тканини зсередини. З віком обличчя людини міняється – щоки і губи як би провалюються, формуючи характерне старече обличчя. На це впливає втрата зубів і зменшення висоти зубного ряду через остеопороз та захворювання на пародонт, інволюцію жирових пакетів обличчя. Але в молодому віці до видалення абсолютно здорових і безпроблемних восьмих зубів, так званих зубів мудрості, можуть вдаватися, щоб отримати гострі вилиці й злегка запалі аристократичні щоки. Багато голлівудських зірок пройшли через цю процедуру і щедро ділилися досвідом в соціальних мережах.

Перед процедурою в клініці вам зроблять рентген, щоб стоматолог міг оцінити ситуацію. «Зуби мудрості» зазвичай видаляють під місцевою анестезією.

Як прибрати жир з щік: ліпосакція

Найчастіше цю процедуру ми асоціюємо з видаленням жирових відкладень на тілі, але на обличчі її теж проводять. Ліпосакція буває механічна і лазерна. На обличчі використовується лазерний ліполіз.

Процедура триває приблизно одну годину під місцевою анестезією. Хірург через мініатюрні проколи вводить в тканини наконечник лазерного зонда і, регулюючи потужність, руйнує лазерним променем жирові клітини. Під час процедури лазер також коагулює (запечатує) кровоносні судини, що дозволяє уникнути кровотечі.

Крім руйнування жирових відкладень, лазер також стимулює синтез колагену, який покращує зовнішній вигляд і омолоджує шкіру.

Як отримати скульптурні вилиці: видалення грудок Біша

Грудки Біша – це жирові утворення, розташовані між щічним м’язом і поверхневими м’язами обличчя. Характерне миле дитяче личко з вираженими щоками формують саме грудки Біша, а в процесі дорослішання, їх обсяг зменшується.

Операція проводиться під місцевою анестезією і триває не більше години. Розріз робиться з внутрішньої сторони щоки на слизовій, тому ніяких шрамів не буде видно. Далі грудки Біша прибираються повністю або частково, наприклад, якщо обличчя худе, то частину його залишають, щоб обличчя не здавалося виснаженим. Потім накладаються шви, що розчиняються, і фіксуюча пов’язка, яка утримує щоки в потрібному положенні.

Цю операцію роблять не тільки молоді дівчата, які хочуть витончений овал обличчя, але і більш вікові пацієнтки, при кругової підтяжки обличчя, щоб прибрати «щоки бульдога».

Основний ризик при хірургічному видаленні грудок Біша – пошкодження гілки лицьового нерва, яка проходить через тіло щоки. Це може серйозно спотворити зовнішність – обличчя стане асиметричним, щока може обвиснути. Якщо прибрати клубок Біша повністю, обличчя може стати виснаженим, і замість бьютіфікаціі ви отримаєте зворотний ефект.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також