Свіжий подих: навіщо і як часто потрібно чистити кондиціонер

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Свіжий подих: навіщо і як часто потрібно чистити кондиціонер

За неправильного використання кондиціонер із помічника може перетворитися на справжнього шкідника. Та якщо ви дізнаєтесь, як правильно за ним доглядати, чи потрібно чистити і як правильно це робити, жодні проблеми вас не спіткають.

Кондиціонер — справжній рятівник у спекотні дні. Його мета — охолодити приміщення, профільтрувати й очистити повітря, створивши в ньому комфортну температуру, а також приємну атмосферу. Встановлення системи кондиціонування в домі рекомендують алергікам, а також людям, які страждають від астми або інших захворювань дихальних шляхів. З ним у приміщенні можна створити умови, сприятливі навіть для найбільш чутливих людей. Але лише у випадку, якщо за кондиціонером правильно доглядати. Як це робити, читайте нижче.

Навіщо чистити кондиціонер

Свіжий подих: навіщо і як часто потрібно чистити кондиціонер

Під час роботи кондиціонера на його робочих поверхнях накопичується конденсат, а також осідає пил, що міститься в повітрі. Чим більше бруду накопичується в спліт-системі, тим повільніше він охолоджує повітря й гучніше працює. Також кондиціонер із забрудненими фільтрами споживає значно більше електроенергії.

Найголовніша причина, чому важливо регулярно чистити кондиціонер — загроза для вашого здоров’я. Бактерії, які потрапляють із повітря в кондиціонер і затримуються у фільтрах, з часом розмножуються. Конденсат, що також накопичується в системі, стає сприятливим середовищем для розмноження шкідливих мікроорганізмів. Відтак кондиціонер стає розплідником бактерій і грибків, які потрапляють у кімнатне повітря, а разом із ним — у ваш організм. Звісно, неозброєним оком ви це не помітите, але з часом дихальна система дасть про себе знати. Тому не слід лінуватися чистити кондиціонер.

Як часто слід чистити кондиціонер

Свіжий подих: навіщо і як часто потрібно чистити кондиціонер

Відповідь на питання «Як часто потрібно чистити кондиціонер?» залежить від рівня забрудненості повітря та від того, наскільки часто та як інтенсивно використовується спліт-система.

  • Якщо ви вмикаєте кондиціонер лише в теплу пору року, то виробники рекомендують чистити його раз на рік: навесні, перед початком спеки.
  • Якщо кондиціонер використовується в міжсезоння, то чистку також варто провести і восени.

Подписывайтесь на наш Facebook и не пропускайте самые полезные материалы от Beauty HUB!

читайте також