TamerlanAlena зачитали Сергія Єсеніна у новому синглі «Хочешь»

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

TamerlanAlena зачитали Сергія Єсеніна у новому синглі «Хочешь»

Популярний український дует TamerlanAlena представили новий трек про справжні почуття без прикрас під назвою «Хочешь».

«Ну как тебя можно не любить?» – ключове питання у новому синглі TamerlanAlena, на яке закохані частіше за все знаходять відповідь не «за», а «всупереч». Пісня розкриває історію пари, у якої почуття з легкого захоплення переходять у справжнє велике кохання, але не без перешкод. 

«Ця пісня про кохання, але не про те гарне та безтурботне, що описують у казках і романтичних фільмах, а про реальне. З усіма дивацтвами та непорозуміннями, переживаннями та, деколи, розчаруваннями, – розповіли TamerlanAlena. – Це мотив двох закоханих, один із яких боїться визнати, що починає любити, боїться відповідальності й турбот, але все ж не може відмовитись від своїх почуттів, щоразу повертаючись». 

TamerlanAlena зачитали Сергія Єсеніна у новому синглі «Хочешь»

Чуттєвий характер синглу особливо підкреслив куплет Тамерлана, в якому артист зачитав уривок однієї з найбільш відомих ліричних сповідей Сергія Єсеніна «Заметался пожар голубой». Поміж рядків герой зізнається, що всі минулі захоплення не були справжнім коханням. Тільки відчувши його, він відмовився від попереднього способу життя і готовий змінюватися заради своїх почуттів. 

Як і попередній сингл дуету «Святая вода», новий «Хочешь» було створено в тандемі з аранжувальником Сергієм Рановим, який також є автором аранжування суперхіта «Плакала» гурту KAZKA. 

Трек TamerlanAlena «Хочешь» вже доступний для завантаження та прослуховування на всіх музичних платформах.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також