Тату-артистка Марія Федорівна та Ffface.me запустили проєкт проти стигми татуювань

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Тату-артистка Марія Федорівна та Ffface.me запустили проєкт проти стигми татуювань

У XXI столітті культура татуювання широко популярна у певних колах, але ця тема ще залишається овіяна безліччю стереотипів. Українська студія Ffface.me і тату-артистка Марія Федорівна об’єдналися, щоб привернути увагу до стигми навколо татуювань.

Тату-артистка Марія Федорівна разом з FFFACE.ME – студією, яка створює Instagram/Snapchat/TikTok-фільтри та комунікаційні проєкти з доповненою реальністю, розробили Instagram-фільтр із тими фразами, які чують люди з татуюваннями, і ті, хто тільки збирається зробити малюнок. Часто вони звучать від близьких і друзів, які переходять межі та стають токсичними.

«Ти на лобі собі набий», «Виглядає як бруд», «Ти що, сидів?», «Це наколка?», «На роботу не влаштуєшся», «А навіщо тіло псувати?», «Як це буде виглядати в старості?», «Ти ж дівчина, навіщо тобі татуювання?»

Тату-артистка Марія Федорівна та Ffface.me запустили проєкт проти стигми татуювань

Ідея колаборації прийшла Маші під час роботи. Часто на сеанси приходять з близькими, які замість схвалення та підтримки починають принижувати своїх же коханих за їхній вибір.

«Почуття такту дуже важливе в сучасних реаліях, а близькі люди іноді не помічають, що переходять рамки та нав’язують свою стереотипну думку. Цими фразами я хотіла показати, що ми маємо право обирати абсолютно все. Справа не в татуюванні, а в суспільстві. Я не хочу, щоб якийсь вибір утискався — чи то леопардова сукня, яскраве волосся чи татуювання метелика на попереку», — розповідає тату-артистка Маша Федорівна.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Astra Starr (@starr.astra)

Марія Федорівна й Астра Старр. Фото: @starr.astra

Ініціативу вже підтримала перша українська діджитал-інфлюенсерка Астра Старр. Вона «приміряла» на себе татуювання та поділилася маскою у профілі.  

Instagram-фільтр колаборації, який може використовувати та підтримати будь-який охочий, вже доступний за посиланням.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також