Тетяна Песик про почуття гумору, роль мрії та догляд за шкірою

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Тетяна Песик про почуття гумору, роль мрії та догляд за шкірою

Ми поспілкувалися з українською акторкою та коміком Тетяною Песик про творчість, почуття гумору та ролі, які вона хотіла б зіграти. Також зірка гумористичних шоу розповіла про власну beauty-рутину, проблеми зі шкірою, які вдалося побороти, про ставлення до макіяжу.

Тетяна, за освітою ви економіст. Як так сталося, що ви вибрали зовсім інший шлях?

Ще з дитинства у мене була любов до сцени. Я думала, якщо в мене не вийде займатися творчістю, тоді буду економістом. Коли я навчалась у виші, то більшу частину свого часу займалася художньою самодіяльністю. Це справді любов з дитинства, і я дуже вдячна, що мені вдалося втілити мрію в життя.

Ви берете участь у багатьох гумористичних шоу. Чи залишилися ще такі, які хотілося б підкорити?

Проєкти, в яких я беру участь, наймасштабніші в Україні. Хіба би з`явилося щось нове, що мене зацікавило б. Більше я хочу спробувати себе в іншій сфері – у музиці, бо я її дуже люблю.

Тетяна Песик про почуття гумору, роль мрії та догляд за шкірою

Як вважаєте, чи можна розвивати/тренувати почуття гумору? Або воно як талант – або є, або немає?

Не у всіх є почуття гумору, точніше, у кожного воно по-різному розвинуте. Я з дитинства дивилася всілякі гумористичні програми і протягом життя слідкую за різними проєктами гумористичного плану, тому у мене почуття гумору досить розвинуте. На мою думку, воно у мене класне – я люблю посміятися і навіть сама себе можу розсмішити.

Що робите, коли потрібно виступати перед публікою, а настрою зовсім немає? Які у вас є способи зарядити себе позитивом?

Це мої проблеми, що я не в гуморі. Головне, щоб це не передалося людям. Адже вони помічають всі твої хвилювання, тому в процесі роботи треба відсторонюватися від таких речей. І йти дарувати людям гарний настрій!

Тетяна Песик про почуття гумору, роль мрії та догляд за шкірою

Які ролі мрієте зіграти як акторка?

Звичайно, хотілося би побачити себе в різних планах. Але не всі ролі можуть тобі підходити. Треба не тільки внутрішньо себе знаходити в стані героя, а ще й фізично відповідати ролі. Будь-який актор хоче відкрити себе з різних сторін. Тому тут я – за драму.

А на кого із уже зіграних персонажів ви схожі найбільше?

У кожному персонажі є трішки мене, але, напевно, найбільше схожа на персонажа Таньку. Він хоча й утрируваний, але близький мені: я така ж емоційна, імпульсивна і «рішало».

Тетяна Песик про почуття гумору, роль мрії та догляд за шкірою

Які навички або вміння вам, можливо, хотілося б ще освоїти?

Я багато чому хотіла би навчитися. Але іноді тобі може щось і подобається, але через свої страхи і невіру ти не наважуєшся спробувати. 

Любите займатися спортом? Як підтримуєте тіло у формі?

Люблю, але іноді буває так лінь і не хочеться нічого робити, нікуди йти. Звичайно, до комплексу потрібне й правильне харчування, але не завжди це мені вдається через роз’їзди.  Скажу так: можна схуднути і без спорту тільки за допомогою харчування, але тіло втрачає форму та упругість, тому краще поєднувати. Також добре до присідань додати і ранковий біг, який заряджає тебе на день.

Тетяна Песик про почуття гумору, роль мрії та догляд за шкірою

Розкажіть про вашу beauty-рутину. Як доглядаєте за шкірою вдома?

У мене є спеціальні професійні засоби, які ми підібрали з косметологом. Нічого зайвого не маю, тільки засіб для вмивання, тонік, сироватку, крем під очі, зволожуючий крем, сонцезахист.

Чи є у вас особисті секрети, як швидко привести шкіру в гарний стан перед виступом?

У першу чергу – це сон. І якщо хочеться, щоб зранку личко було не набрякле, після 19.00 не пити воду. Ось цими правилами я й користуюся.

Тетяна Песик про почуття гумору, роль мрії та догляд за шкірою

Який макіяж любите найбільше – на сцені і в житті?

Раніше у повсякденному житті я кожного дня користувалася косметикою, особливо “тоналкою”: я не сприймала свою шкіру без неї. У мене були висипання. Останній рік я лікувалась у косметологів, робила різні процедури, але результат тривав лише деякий час і висипання знову з`являлися. І тільки після того, як я пролікувалася у дерматолога, проблеми зникли, і шкіра, яка була комбінованою і схильною до жирності, стала нормальною. 

Після цього я перестала користуватися “тоналкою” щодня, наношу її тільки перед концертами. Я подивилася на себе по-іншому і полюбила себе без макіяжу. Правильне лікування, грамотно підібрані засоби і харчування можуть виправити будь-яку ситуацію. Моя косметичка стала наполовину пустішою, адже я відмовилася від багатьох непотрібних мені косметичних продуктів.

Тетяна Песик про почуття гумору, роль мрії та догляд за шкірою

Як плануєте провести це літо?

Планую закінчити ремонти, поїхати на море і займатися собою – спорт мені в поміч.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також