The Coat X AWY: сексуальний спортивний одяг від українських дизайнерок

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Схоже, головну мрію спортивних дівчат здійснено! Українські дизайнерки випустили одяг для тренувань, у якому гармонійно поєднуються комфорт, функціональність, жіночність та сексуальність.

Дизайнерки Катя Сільченко та Анастасія Тонконог представили спільну капсульну колекцію одягу для тренувань. Колаборація була придумана для того, аби об’єднати спортивний комфорт бренду AWY Анастасії Тонконог і жіночність The Coat Каті Сільченко.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений AWY (@awy.sprt)

За словами дизайнерок, під час створення концепції колекції й лекал самого одягу капсульної колекції вони надихалися модою та атмосферою 2000-х. У лінійку увійшли чорно-білий комбінезон, легінси з прорізами, оригінальні топи, купальники й кофти.

Колекція вирізняється балансом естетики і функціональності. Наприклад, шнурівки топів і купальників звужують талію, а вирізані елементи й довжина легінсів візуально округлюють стегна й подовжують силует.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений AWY (@awy.sprt)

«Я хотіла, щоб, одягаючи ці речі, дівчата зацікавлювали своїм образом і привертали до нього увагу. Адже The Coat — про жінок, на яких ти завжди звернеш увагу», — каже Катя Сільченко.

Самобутні і стильні моделі спортивних речей стануть у нагоді не тільки для спортивних занять, а й для неформальних виходів у світ чи цікавих фотосесій для соцмереж.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений AWY (@awy.sprt)

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також