Тільки 10% українок вважають себе красивими на 100% — дослідження Avon

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Тільки 10% українок вважають себе красивими на 100% — дослідження Avon

Свою вроду українки в середньому оцінюють на 7 балів з 10. Такі результати дослідження компанії Avon, у якому взяли участь 1000 жінок 18-65 років з усієї країни. Серед основних причин, які заважають їм почуватися вродливими, українки назвали зайву вагу, вікові зміни, фінансові обмеження й невпевненість у собі.

Так, 83% опитаних погодилися з твердженням, що жінка має доглядати за собою. До того ж здебільшого врода для українок – це не лише її зовнішні прояви. Жінки вважають себе вродливими, коли люблять себе, піклуються про себе, впевнені в собі й відчувають гармонію в житті.

Для половини жінок, аби відчувати себе красивою, важливо приділяти увагу особистій гігієні (49%), щодня піклуватися про себе (47%) і правильно харчуватися (46%). Цікаво, що майже для половини опитаних (45%) піклуватися про себе означає використовувати макіяж. З ним жінки почуваються впевненішими, доглянутішими й чарівнішими. Найчастіше українки фарбуються, аби бути привабливими (42%), відтінити природну красу (39%) чи приховати вади або втому (31%).

Тож не дивно, що макіяж і щоденний догляд – це невіддільні складники життя українки. 92% жінок в Україні використовують декоративну косметику. Трійка найпоширеніших засобів: туш для вій, якою користуються 64% українок, помада для губ (50%) і засоби для брів (тіні, олівці, туш тощо), які використовують 38% жінок. Ними жінки користуються не рідше ніж один раз на тиждень.

Тільки 10% українок вважають себе красивими на 100% — дослідження Avon

Середній вік, коли жінки в Україні починають застосовувати декоративну косметику, – 17 років. Використовувати доглядову косметику українки починають дещо пізніше, у 22 роки.

«Краса для українок важлива, адже означає набагато більше, аніж тільки зовнішній вигляд. Для наших жінок бути красивою і плекати красу – це означає піклуватися про себе, поліпшити собі настрій, коли сумно, чи додати впевненості в момент, коли її не вистачає. І дуже часто жінкам достатньо для цього лише нафарбувати губи помадою, відтінити вії тушшю чи вирізнити брови. Ми в Avon працюємо задля того, щоб зробити красу доступною для кожної. І пишаємося, що вже 130 років нам вдається створювати сучасні, потрібні й доступні косметичні засоби для жінок і світу, і України. Це щонайкраще підтверджує статистика продажів у нашій країні: щохвилини продається 2,2 туші та 2 помади, а кожні чотири хвилини — один засіб для брів. Ми переконані: демократизація краси – це можливість зробити жінок щасливішими, а щаслива жінка здатна зробити цей світ кращим», – прокоментувала результати дослідження Єлизавета Коробченко, генеральна директорка Avon в Україні та Грузії.

Про дослідження

Компанія Kantar на замовлення Avon у липні 2020 року провела Всеукраїнське дослідження жінок, аби визначити найвагоміші можливості й перепони для українок і допомогти їм. В опитуванні взяли участь 1000 респонденток – жінок 18-65 років з міст України з населенням 50 тис.+, окрім АР Крим та району проведення ООС. 

Про Avon 

Завдання компанії Avon в Україні – створити найліпші рішення й можливості для жінок. З 2019 року Avon анонсувала глобальну платформу «ЗарадиНеї», що покликана поліпшувати життя 100 мільйонам жінок щороку. До 2030 року Avon на глобальному рівні працюватиме для того, щоб жінки всього світу мали рівні можливості для ведення бізнесу, почувалися захищеними, були здоровими й звільнилися від тиску стереотипів про красу. У вересні 2020 року компанія в Україні провела ребрендинг. У комунікації «Ось, що я можу» Avon надихає жінок змінювати своє життя й бути успішними в тих ролях, які для них є важливими: мами, дружини, фахівчині.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також