Топ-3 б’юті-тренди 2021 за версією Pinterest

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Топ-3 бьюти-тренда 2021 по версии Pinterest

Який вектор руху набуде б’юті-сфера 2021 року та на чому буде зроблено основні акценти? Відповідає Pinterest, одна з найпопулярніших світових соціальних мереж.

Світовий банк ідей – друга неофіційна назва Pinterest через мільйони візуалізацій буквально до всього. Близько 400 мільйонів людей йдуть у цю соцмережу за пошуковими запитами і визначають основні тенденції майбутнього у всіх напрямах. Б’юті-сфера – не виключення. 

Pinterest проаналізував ключові запити користувачів у 2020 році та склав три основні тенденції у б’юті-сфері на 2021 рік. Основний вектор – ставка на здоров’я і природну красу шкіри, а якщо вже макіяж, то максимально персоналізований і самобутній. Цікаво, чи не так?

Скінімалізм

Топ-3 бьюти-тренда 2021 по версии Pinterest

До масштабної тенденції на скінімалізм весь світ впевнено йшов уже кілька років: потреба показати своє неповторне «я» через особливості шкіри й обличчя підкріплювалася екологічними катастрофами, які грубо натякали, що нам явно варто використовувати менше косметичних склянок. В 2021 році внаслідок світової пандемії, медичних масок, що стали нашими вірними супутниками, і постійного перебування вдома скінімалізм став новою нормою. Цей тренд вказує на прагнення доглядати за собою за допомогою набору лише найнеобхідніших засобів і залишити в косметичці та щоденній рутині тільки те, що працює і відповідає потребам шкіри. Скоротивши кількість косметичних продуктів, скінімалісти стежать за тим, щоб і формули були простими. У новому арсеналі – продукти з спрямованою дією і високим вмістом двох-трьох активних компонентів: сироватки, бустери, концентрати. Також правилами скінімалізму відповідають засоби-мультитаскери на кшталт «п’ять в одному».

Ще один принцип скінімалізму – максимальна природність. Численні шари тонального крему та коректори усіх видів потроху відходять в небуття. Натомість макіяж став менш важким і спрямованим на те, аби шкіра дихала та зберігала свій природний відтінок. Тепер над ідеальним тоном працюють за допомогою ефективних доглядових продуктів, а також вправ, таких як масаж або йога для обличчя, дослідження яких у чотири рази зросли на Pinterest в 2020 році. 

Здоровий сон

Топ-3 бьюти-тренда 2021 по версии Pinterest

В 2020 році багато з нас почали страждати від тривожності, надмірного збудження і, звісно, хвороб. В той час, коли ми не могли дозволити собі відпочинок біля моря, SPA чи інші релакс-процедури, люди почали цінувати те, на що раніше не звертали увагу, – сон. Звичний для кожного раніше процес у 2020 році перетворився на особливий ритуал. Ми усвідомили, що гарний нічний сон може подарувати нам тотальний релакс та ідеальне відновлення. Але головне, сон – це запорука здоров’я, адже під час нього виробляється низка важливих гормонів, відбувається регенерація тканин і відновлюються фізичні сили. Здоровий сон також допомагає краще концентруватися, бути максимально уважним і продуктивним протягом дня і досягати великих успіхів у роботі, творчості або улюбленому хобі.

За версією Pinterest, 2020 рік став мало не революційним у питанні важливості сну, а також вечірніх і ранкових ритуалів. Про це свідчать такі популярні пошукові запити, як «афірмації перед сном», «кристали для сну». Також дуже популярними стали «вправи, які потрібно робити перед сном», або «йога для сну», процедури на розслаблення перед сном. Ми також почали приділяти увагу одягу й аксесуарам для сну і визнали їх повноцінними елементами нашого гардеробу. В 2021 році ця тенденція зростатиме. 

Інді-макіяж

Топ-3 бьюти-тренда 2021 по версии Pinterest

2020-й, безумовно, став роком контрастів. Саме тому поряд зі скінімалізмом стоїть тренд на яскраво виражений інді-макіяж. Депресивні настрої в суспільстві та недоступність практично усіх розваг виштовхнули на пік популярності яскравий, барвистий, ефектний інді-макіяж. 

Головне правило інді-культури – «жодних правил». Проте в макіяжі, натхненному молодіжним напрямом хіпі, все ж таки є певні межі. Правда, обмеження тут тільки в колірній палітрі: чим яскравіше, тим краще! Основна фішка інді-макіяжу в тому, щоб використати в створенні образу якомога більше строкатих фарб і не тільки. Тренд, який йде поряд з інді-макіяжем, – смайлики і стікери на обличчі, які цьогоріч в Pinterest почали шукати в 9 разів частіше, ніж раніше. Макіяж із малюнками метеликів, мультяшних героїв та аніме в 2021 році залишатиметься на піку популярності й набуватиме нових варіацій.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також