Топ-3 процедури з догляду, що допоможуть зберегти шкіру восени та взимку

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Шкіра в морози може нагородити одночасно й надмірною сухістю, й роздратуванням, й акне, й лущенням. Але існують процедури, що допоможуть запобігти цим проблемам.

У міру зміни сезонів наша шкіра проходить фазу акліматизації. Вона може стати більш жирною або більш сухою та чутливою, ніж в літні місяці. Наша шкіра страждає від сильних вітрів, сухого повітря через центральне опалення й різкі перепади температур.

У міру того, як погода стає прохолоднішою, ми змінюємо наш гардероб, щоб захиститися від морозів, так чому б не використовувати той же підхід для догляду за шкірою? Чому б не додати додатковий захисний шар і вологу в повсякденний режим догляду за обличчям? Або ще краще, чому б не скористатися послугами професіоналів?

Кращі процедури для обличчя восени і взимку

Сьогодні існує так багато косметологічних процедур, що голова обертом. Якщо вам цікаво, яка з них підійде для вас в цю пору року, нижче ми дамо кілька варіантів.

Хімічний пілінг

Це: процес нанесення хімічного розчину на обличчя для видалення мертвих клітин шкіри, прискорення клітинного метаболізму та стимулювання виробництва колагену. Він дає більш гладку й чисту шкіру.

Кому підходить: будь-кому, хто хоче поліпшити загальний стан шкіри обличчя. Залежно від сили ексфоліації − поверхневої, середньої або глибокої − пілінг може вирішити багато специфічних проблеми. Наприклад, позбавити від гіперпігментації, розгладити зморшки та поліпшити тонус, текстуру й колір шкіри.

Навіщо робити восени та взимку: це відмінний спосіб відразу вирішити кілька проблем зі шкірою. Холодна пора року ідеально підходить для пілінгу, тому що ми менш сприйнятливі до ускладнень, викликаних великою кількістю УФ-випромінювання.

Як проходить процедура: спочатку ви повинні проконсультуватися з фахівцем за тиждень до процедури. Майстер може порадити відмовитися від деяких засобів і препаратів протягом декількох днів перед пілінгом. У день процедури шкіра просто очищається, а потім обробляється розчином, що нейтралізує рівень pH вашої шкіри. Всі пілінги трохи відрізняються: професіонал знатиме, що використовувати на основі ваших потреб і проблем зі шкірою. Після нанесення пілінгу застосовуються заспокійливі засоби для шкіри.

Тривалість процедури: може варіюватися, але зазвичай забирає від 45 до 60 хвилин.

Час відновлення: процес швидкий і безболісний (для більшості), але час загоєння залежить від типу шкіри й стану обличчя перед пілінгом. У наступні дні ви помітите лущення шкіри, що може бути естетично неприємним, але це необхідно перетерпіти − протягом 5 днів або кількох тижнів з’являться нові клітини шкіри.

Догляд після процедури: залежно від сили пілінгу краще уникати прямого сонячного світла, інтенсивних тренувань, саун, лазні й гарячого душу протягом перших 48 годин. Незважаючи на те, що ми хочемо підвищити відлущування шкіри, заспокійливі креми можна й потрібно застосовувати в міру необхідності, щоб зменшити сухість. SPF слід використовувати щоранку й протягом дня, якщо ви будете багато часу проводити на вулиці.

Топ-3 процедури з догляду, що допоможуть зберегти шкіру восени та взимку

Лазерна терапія

Що це: процедура, що направляє короткі, концентровані пульсуючі промені світла для лікування шкіри. Восени та взимку за допомогою лазера дійсно можна позбутися усього, що ви хочете видалити: пігментація, вікові плями, вугрі, рубці й небажане волосся.

Кому підходить: тим, хто хоче побачити радикальні результати або вже спробував серію хімічних пілінгів для догляду за шкірою. Тим, у кого немає протипоказань до терапії.

Навіщо робити восени та взимку: в залежності від глибини лазерної терапії, регенерація може забрати досить багато часу, тому наполегливо рекомендується уникати ультрафіолетових променів. Восени, поки не випаде сніг, сонце не так агресивно діє на нашу шкіру. Але сонцезахисні засоби після процедури − must have.

Як проходить процедура: шкіру протирають антисептиками, знеболюють, а потім переходять до лазерної терапії. Після лікування, в залежності від рівня проникнення лазера, застосовують мазь і часто холодні компреси. Також використовуються продукти з догляду, що підбираються до потреб шкіри.

Тривалість процедури: 1 година.

Час відновлення: в залежності від сили / глибини лазерної терапії, але зазвичай це два-три тижні.

Догляд після процедури: як і після хімічного пілінгу, важливо переоцінити режим догляду за шкірою, щоб не погіршити результат. Замініть засоби для відлущування та очищення на заспокійливі гелі або молочко, а також відставте на час деякі косметичні засоби, такі як пілінги та ретинол, замініть їх заспокійливої ​​сироваткою. Якщо ви відчуваєте підвищену чутливість або почервоніння, застосовуйте холодні компреси. Використання сонцезахисних засобів − must have.

читайте також

Мікродермабразія

Що це: процедура, яка видаляє верхні шари шкіри, так званий роговий шар, з використанням пристрою з алмазним або кристалічним наконечником. Фізично відлущуючи верхні шари шкіри, процедура прискорює метаболізм клітин. В результаті ви отримуєте оновлену шкіру, з рівною й гладкою текстурою. Процедура стимулює виробництво колагену та еластину, що усувають тонкі лінії та зморшки.

Кому підходить: усім, бо метод підбирається під потреби вашої шкіри.

Навіщо робити восени та взимку: видалення зовнішніх шарів шкіри, що пережили занадто багато всього влітку, провокує прискорене утворення нових клітин шкіри.

Як проходить процедура: після подвійного очищення проводиться м’який пілінг, який готує шкіру до мікродермабразії. Потім відбувається шліфування. Є два типи процедури − кристалічна (як абразив використовуються кристали алюмінію діоксиду) та алмазна (використовується алмазний наконечник). Тип мікродермабразії підбирається під потреби шкіри.

Тривалість процедури: час може варіюватися, зазвичай мікродермабразія триває 30−60 хвилин.

Час відновлення: головна перевага процедури − відсутність періоду відновлення! Краще не робити інтенсивних тренувань, аби уникнути сильного потовиділення або високого впливу ультрафіолетових променів.

Догляд після процедури: ця процедура посилить ефективність ваших сироваток і кремів. Майте на увазі, що швидкість поглинання продукту збільшиться після мікродермабразії, що може викликати певні відчуття (стягнутість, печіння тощо). Особливо від використання сильно активних засобів для догляду за шкірою.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також