Топ-5 правил догляду за шкірою з розацеа в холодну погоду

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Страждаєте від розацеа? Тоді варто дізнатися, як мінімізувати почервоніння й сухість восени та взимку.

Коли ви страждаєте від розацеа, вам потрібно проявляти особливу турботу про свою шкіру. У людей із розацеа легко з’являються роздратування навіть від засобів, призначених для чутливої ​​шкіри. А восени та взимку постійні перепади температур, сухе повітря в приміщенні, мороз і вітер зовні можуть і зовсім зіграти поганий жарт. Використання правильних засобів і дотримання деяких правил догляду за шкірою з розацеа може допомогти вам виглядати й відчувати себе краще.

Дізнайтеся свої тригери

Кожна людина з розацеа має різні тригери, тобто чинники, які викликають спалахи почервоніння, подразнення й сухості. Це можуть бути деякі інгредієнти в засобах із догляду за шкірою, а можуть бути продукти харчування або напої. Для багатьох людей із розацеа вивчення того, які засоби для їх шкіри дійсно підходять, – шлях проб і помилок. Причому шлях важкий, тернистий і складний.

Купуючи кожен новий продукт, краще брати спочатку пробники. А потім проводити патч-тест на невеликій ділянці шкіри. Тільки тест не стандартний на алергію. Засіб потрібно наносити на одне й те ж місце протягом кількох тижнів. Так ви переконаєтеся, що новий продукт не викликає почервоніння, печіння або поколювання, не створює відчуття стягнутої шкіри. Якщо продукт подразнює шкіру, не використовуйте його.

Найчастіше, особливо в мороз, спалахи роздратування провокують інгредієнти косметики, які сушать шкіру. Уважно читайте етикетки, краще не використовувати засоби, що містять:

  •   спирти;
  •   гамамеліс;
  •   ментол;
  •   камфору;
  •   перцеву м’яту;
  •   евкаліптову олію;
  •   пропіленгліколь;
  •   аромати.

Серед продуктів харчування найчастішим тригером є гострі продукти, алкоголь і дуже гарячі напої. У холодну пору дуже складно уникати гарячих напоїв, але це необхідно. Вони можуть швидко привести до спалаху розацеа. Температура напою повинна бути теплою, а не гарячою.

Розацеа в холодное время года

Не ускладнюйте

Не варто ускладнювати режим догляду за шкірою в мороз. Зволоження – те, на чому потрібно сконцентрувати свою увагу. Холодна погода може зробити шкіру дуже сухою й більш щільною, викликаючи лущення та свербіж. Всі ваші продукти, від засобу для вмивання до зволожуючого крему, повинні мати позначку «для чутливої ​​шкіри». Шукайте засоби з мінімумом інгредієнтів: чим більше компонентів, тим більша ймовірність, що якийсь із них викличе роздратування.

Зараз існують також засоби, на яких вказується, що вони створені спеціально для догляду за шкірою з розацеа.

Не використовуйте засоби для відлущування з абразивними частинками, крім того, м’які пілінги теж варто застосовувати не частіше 1-го разу на тиждень.

Використовуйте сонцезахисний крем

Використовуйте сонцезахисний крем навіть восени та взимку, навіть у похмуру погоду. Носіть його після зволожуючого щодня. Ультрафіолетові промені є одним із основних тригерів для спалахів розацеа. Вибирайте засоби з SPF 30 або вище. Крім того, сонцезахисний крем повинен бути широкого спектру дії з фільтрами від UVB і UVA-променів, і з позначкою «для чутливої ​​шкіри».

Використовуйте зволожувач повітря

Мороз може дійсно висушити шкіру. Зволожувачі повітря повертають вологу назад до висушеного центральним опаленням повітря. Це якраз те, чого ваша шкіра відчайдушно потребує.

Укутайте обличчя

Коли виходите на вулицю в холодну погоду, захищайте обличчя від холоду й вітру, надівши м’які шарфи, бажано шовкові, які не будуть дратувати шкіру. При сильному холоді носити Балаклаву або звичайну медичну маску для обличчя не так вже соромно. Тим більше, що це може захистити від спалахів запалення й почервоніння на обличчі.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також