Топ-6 фільмів листопада, на які ми так довго чекали

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

Топ-6 фільмів листопада, на які ми так довго чекали

Листопад – місяць гучних кінопрем'єр, на які ми вже зачекалися. Біографічна драма з Бенедиктом Камбербетчем, Крістен Стюарт у «Спенсер: Таємниця принцеси Діани» та драматичний «Будинок Гуччі» – це ще не повний перелік кінокартин, які обов'язково варто подивитися в останній місяць осені.

«Вічні»

У новому фільмі всесвіту Marvel представлені Вічні – група героїв, які захищали Землю протягом тисячоліть та возз’єдналися, щоб поборотися у глобальному космічному протистоянні з Девіантами – чудовиськами, які повернулися після довгої відсутності. Режисером кінокартини виступила Хлої Чжао, яка отримала “Оскар” за створення фільму “Земля кочівників”, а в головних ролях знялися Анджеліна Джолі, Сальма Хайєк, Лорен Рідлофф та інші популярні актори.

Прем’єра: 4 листопада.

«Котячі світи Луїса Вейна»

Серед яскравих прем’єр листопада – біографічний фільм «Котячі світи Луїса Вейна», головні ролі у якому виконали Бенедикт Камбербетч та Клер Фой. Кінокартина розповідає історію англійського художника Луїса Вейна, який став популярним завдяки своїм численним антропоморфним зображенням кішок, на створення яких його надихнула дружина. Але минає час, і Луїс перестає розрізняти реальність та створений ним котячий світ.

Прем’єра: 11 листопада.

«Пам’ять»

Головна героїня кінокартини Джессіка переїжджає жити до Колумбії, щоб доглядати свою хвору сестру у комі. Через деякий час вона практично втрачає спокій і перестає спати, оскільки її переслідує дивний звук, схожий на вибух, чи на потужний удар. Джессіка починає втрачати зв’язок із реальністю, намагаючись з’ясувати, звідки ж з’явилося це дивне явище. У головній ролі Тільда ​​Суінтон, тому фільм обіцяє тримати у напрузі до останньої хвилини.

Прем’єра: 11 листопада.

«Спенсер: Таємниця принцеси Діани»

Вихід на екрани біографічного фільму “Спенсер: Таємниця принцеси Діани” ми чекали весь 2021 рік. Роль королеви сердець виконує Крістен Стюарт, а принца Чарльза – Джек Фартінг. Кінокартина розповідає про три дні під час різдвяних канікул, які леді Ді провела серед членів королівської родини в Сандрингемському палаці в Норфолку. Після цього принцеса Діана твердо вирішує розлучитися з принцом і розпочати нове життя.

Прем’єра: 18 листопада.

«Мисливці за привидами: Спадкоємці»

Фантастичний комедійний фільм «Мисливці за привидами: Спадкоємці» є продовженням перших двох фільмів франшизи, що вийшли у 1984 та 1989 роках. У центрі сюжету мати- одиначка, яка разом зі своїми дітьми повертається жити в невелике містечко. Незабаром вони дізнаються, що це місце зберігає безліч паранормальних таємниць, а їхня родина пов’язана з мисливцями за привидами.

Прем’єра: 18 листопада.

«Будинок Гуччі»

Довгоочікувана екранізація реальних подій, що відбувалися за лаштунками модного будинку Gucci. Кінострічка відкриває інший бік світу розкоші, про який не прийнято говорити відверто. Жага влади, любов, помста, інтриги та зради – все це призвело до вбивства онука засновника та останнього спадкоємця модної імперії Мауріціо Гуччі у 1995 році.

Прем’єра: 25 листопада.

Подписывайся на наш YouTube-канал и не пропускай самые полезные видео-материалы от Beauty HUB!

читайте також