Топ-6 нових книг, які варто прочитати восени

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

Топ-6 нових книг, які варто прочитати восени

Пропонуємо провести осінній сезон із найцікавішими новими книгами, які захоплять вашу увагу з перших же хвилин читання і не відпустять до останньої сторінки.

«Книжкове життя Ніни Гілл»

«Книжкове життя Ніни Гілл»

Головний персонаж книги – молода дівчина Ніна Гілл, яка не дуже любить спілкуватися із незнайомцями і вважає за краще з головою занурюватися у книги. Однак в її житті відбуваються значні зміни, коли виявляється, що батько Ніни, якого вона не знала раніше, помирає. Всі його рідні хочуть познайомитися з дівчиною і познайомитися із нею краще, затягуючи в нескінченний потік зустрічей, бесід і нових компаній. Вийти із зони комфорту, щоб більше дізнатися про свого батька – рішення, яке дається героїні ой як непросто.

«Дар. 12 уроків, які врятують ваше життя»

«Дар. 12 уроків, які врятують ваше життя»

Автор бестселера “Вибір” Едіт Егер випустила другу книгу, яка, за версією The New York Times, допоможе розібратися в собі і контролювати власне життя. Едіт – видатна психотерапевт і лавреатка кількох премій, яка дає підказки, як зупинити думки, що обмежують нас, і знайти внутрішню свободу. У новій книзі вона розповість, як позбутися від комплексу жертви, зцілитися від дитячих травм, переживати втрати, горе і багато іншого.

«Ніч, коли Олівія впала»

«Ніч, коли Олівія впала»

Ебігейл і Олівія – мати і дочка, які давно віддалилися одна від одної і назбирали чимало секретів. Одного разу вночі Ебігейл дізнається, що дочка впала з мосту і після важких травм бореться за своє життя в лікарні. Що стало причиною падіння Олівії? Спроба самогубства, чийсь злий намір або випадковість? Більше того, виявляється, що дівчина була вагітна… Мати готова на все, щоб розгадати загадку, яка може вартувати життя її доньці.

 «Естетичний інтелект. Як його розвивати і використовувати в бізнесі і житті»

 «Естетичний інтелект. Як його розвивати і використовувати в бізнесі і житті»

З кожним роком ми все більше і більше говоримо про естетику в бізнесі, адже її цінність і вплив на споживача можна недооцінювати. Автор книги Полін Браун 25 років очолювала північноамериканський підрозділ LVMH, тому вона як ніхто інший знає, як створювати і працювати з довговічними брендами. Вона впевнена, що сучасним компаніям потрібно приділяти увагу в першу чергу не функціональним властивостям продукту, а почуттям і емоціям клієнтів.

«Кінець зміни»

«Кінець зміни»

Нова книга Стівена Кінга – це закінчення містичної трилогії про детективне розслідування Білла Ходжеса, за яким ми могли спостерігати в романах «Містер Мерседес» і «Що впало, те пропало». В останній частині вбивця, який збивав людей на своєму «мерседесі», знаходиться у психіатричній лікарні. Що за таємничий голос нашіптує йому страшні слова? Білл Ходжес вирішує розібратися в цьому питанні і поставити нарешті крапку в історії.

«Безпечне місце»

«Безпечне місце»

Першу книгу австралійської письменниці Анни Давнз багато хто називає одним із найбільш очікуваних дебютів року. Головна героїня книги Емілі відправляється до таємничого маєтку у Франції, щоб працювати вдома у бізнесмена Скотта Денні. Обов’язки не здаються дівчині такими вже й складними, а одним із них є догляд за дочкою Скотта Аврелією, яка з кожним днем ​​поводиться все дивніше… Незабаром Емілі зрозуміє, що потрапила в пастку, вибиратися з якої їй доведеться самій.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також