Топ-6 яскравих ролей Орландо Блума

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Орландо Блум

Сьогодні красень Орладно Блум святкує своє 45-річчя, і нам не віриться, що час летить так швидко. Згадуємо найбільш легендарні та яскраві ролі, які зробили його популярним у всьому світі актором.

Трилогія «Володар кілець»

Саме завдяки зйомкам у трилогії «Володар кілець», які відбувалися з 2001 по 2003 роки, Орландо Блум і отримав свої перші хвилини слави. Він зіграв ельфа Леголаса, принца Лісового королівства ельфів. І хоча свою гру в перших фільмах актор вважає повною помилок, адже в той період він був невпевненою молодою людиною, яка тільки-но закінчила драматичну школу, ця роль стала його перепусткою в кіно і принесла премію «Імперія» за найкращий дебют.

Орладно Блум

Серія фільмів «Пірати Карибського моря»

Серія фільмів про пригоди дивакуватого пірата Джека Горобця стала ще одним вдалим трампліном для кар’єри Орландо Блума. У них він зіграв сина одного з піратів – Вілла Тернера, який готовий на все заради порятунку своєї коханої – прекрасної Елізабет у виконанні Кіри Найтлі. Партнерами молодого актора на знімальному майданчику також стали Джонні Депп та Джеффрі Раш. Фільми зібрали в прокаті значні суми, тим самим роблячи Орландо Блума ще більш популярним та затребуваним.

Орландо Блум Пираты Карибского моря

«Троя»

Історична драма «Троя» була знята за мотивами поеми Гомера «Іліада» і стала дорогою голлівудською кінокартиною. У ній іменинник Орладно Блум грає красеня Париса, який викрадає Єлену Прекрасну – дружину спартанського царя Менелая. Правитель не хоче миритися з таким зухвалим вчинком, тому об’єднується зі своїм братом Агамемноном і оголошує Трої війну.

Орландо Блум фильмы

«Елізабеттаун»

У 2005 році Орландо Блум знявся в мелодрамі Кемерона Кроу «Елізабеттаун», в якій йому склала компанію Кірстен Данст. Актор грає Дрю – дизайнера взуття, у якого раптово руйнується все життя. Його виганяють з роботи, кидає дівчина і, крім того, йому потрібно з’їздити в рідне місто, щоб провести в останню путь нещодавно померлого батька.

Орландо Блум лучшие роли

«Нью-Йорк, я люблю тебе»

«Нью-Йорк, я люблю тебе» — це кіноальманах, що складається з 11 новел, — любовних історій, які відбуваються в Нью-Йорку. В одній з них Орландо Блум грає молодого композитора Девіда, який мешкає у невеликій квартирці в місті мрії. Він пише музику, щоб заробити собі на життя. Одного разу бос дає йому завдання прочитати Достоєвського, і в цьому хлопцеві допомагає приваблива дівчина Каміла.

Орландо Блум день рождения

«Гарний лікар»

Для поціновувачів трилерів ми також приготували чудовий варіант за участю Орландо Блума, який, до речі, виступив не лише актором у фільмі «Гарний лікар», а й його продюсером. Студент-медик Мартін Блейк, якого і грає знаменитий актор, переводиться до лікарні Південної Каліфорнії, щоб розпочати свою ординатуру. Його недолюблюють у клініці через самозакоханість, однак він стає справжнім героєм, рятуючи молоду дівчину Діану від ниркової інфекції. Але коли пацієнтка йде на поправку, Мартін не готовий так просто відмовитися від влади над нею та від ролі рятівника.

Орландо Блум Хороший доктор

Підписуйтеся на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також