Топ-8 фільмів, схожих на «Гру в кальмара»

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Топ-8 фільмів, схожих на «Гру в кальмара»

Південнокорейський серіал «Гра в кальмара» став не тільки найпопулярнішим на Netflix, але і найбільш обговорюваним у кожній компанії друзів. Якщо ви хочете знову поринути в атмосферу гри на виживання, ми зібрали для вас вісім кінокартин, почасти схожих за сюжетом на гучний кінопроєкт.

 «Клаустрофобія»

Шестеро людей прийшли взяти участь у потішній грі, переможця якої чекає хороший грошовий приз. У процесі виявляється, що завдання не такі вже й прості, а на кону в кожному раунді стоїть життя гравців. Більш того, учасники виявляють зв’язок між один одним, і стає зрозуміло, що всі вони виявилися тут не випадково. Чим же закінчиться гра?

«Планета звірів»

Чжен Кайса працює клоуном, але зараз йому не до веселощів. Він втрачає квартиру, переживає зраду друга, накопичує борги, а його мати вже довгий час лежить в комі. Але, здається, доля дає йому ще один шанс. Головний герой вирушає на загадковий корабель, де йому належить зіграти в гру, перемога в якій забезпечить йому списання всіх боргів. Що ж чекає Чжена в разі програшу? Можете здогадатися самі…

Експеримент «За склом»

Вісім відомих блогерів стають учасниками онлайн-шоу, яке по початку нагадує звичайне реаліті, де подальша доля учасників вирішується кількістю лайків від глядачів. Незабаром молоді люди розуміють, що вибили вирушають не додому, а прямо на той світ. І з цього моменту вони готові піти на все, аби залишитися в шоу і завоювати любов глядачів.

«Гра»

Один з культових фільмів у жанрі психологічного трилера – «Гра» 1997 року із Майклом Дугласом. Головний герой кінокартини Ніколас Ван Ортон успішний і багатий, і для повного щастя йому не вистачає лише гостроти відчуттів. Напередодні свого дня народження він отримує дуже дивний подарунок – запрошення на гру. Лише вступивши в неї, Ніколас усвідомлює, що ставкою є його життя, а перемога – ще не гарантія виживання.

«13 гріхів»

Головний герой з величезними боргами погоджується на сумнівну пропозицію, яке допоможе вирішити фінансові проблеми – саме так починається не тільки серіал «Гра в кальмара», а й фільм «13 гріхів». Співробітник соціальної служби Еліот Бріндлі заради значного грошового призу бере участь у телевізійному шоу, де йому належить виконати 13 завдань. І якщо на початку вони здаються головному герою трохи дивними, з часом він розуміє, що кожна наступна задача небезпечніше за попередню не тільки для нього самого, але і для навколишніх.

«Іспит»

Психологічний трилер «Іспит» розповідає про вісім кандидатів, які претендують на важливу вакантну посаду. За 80 хвилин вони мають відповісти лише на одне питання, але при цьому не порушуючи правила, адже будь-яке порушення призводить до дискваліфікації. У стресовій ситуації заради досягнення мети молоді люди починають робити все, що в їх силах, в тому числі застосовуючи силу і завдаючи шкоди іншим кандидатам.

 «Платформа»

Похмурий і місцями гнітючий фільм «Платформа» розповідає про жахливий експеримент. 400 осіб замкнені у величезній вежі на 200 поверхів і щодня через центр будівлі зверху вниз опускається велике блюдо з їжею, даючи кожному жителю всього кілька хвилин на те, щоб поїсти. Якби їжа розподілялася рівномірно, її вистачило б на всіх, але жителі верхніх поверхів бенкетують і з’їдають максимум їжі, в той час як жителі нижніх поверхів вмирають від голоду.

Експеримент «Офіс»

Ще один фільм, схожий на «Гру в кальмара», – Експеримент «Офіс». Корпорація Бєлко відправляє 80 осіб в одне зі своїх представництв в Колумбії. Одного ранку в офісній будівлі співробітники розуміють, що вони ізольовані від зовнішнього світу, а таємничий голос повідомляє – щоб вижити, їм доведеться вбивати своїх колег. Коли відключається система вентиляції, а вікна і двері блокують металевими віконницями, починається справжня бійня.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також