Тренування за гороскопом на 2024 рік: для кожного знака зодіаку

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Тренировка по гороскопу на 2024 год

Якщо ви цікавитесь астрологією, то безперечно знаєте, що існує багато різноманітних гороскопів: кольори, які вам найбільше пасуватимуть і будуть приносити вдачу, квіти, каміння тощо. То чому б не бути гороскопу, який би підказав, яке тренування або вид спорту найкраще підійде Діві або Терезам? Якщо вам цікаво, що спробувати у спорті в новому 2024 році, пропонуємо спортивний гороскоп!

Овен (21 березня – 19 квітня)

Фітнес за Помаранчевою Теорією (Orange Theory), гольф, бойові мистецтва та групові класи

Якби дарвінізм був знаком зодіаку, то це був би Овен, а якби Овен був класом фізичних вправ, то це була б Оранжева Теорія Фітнесу. Люди-Овни, якими керує Марс, – природжені конкуренти. Їхнє прагнення бути першими поєднується лише зі схильністю травмуватися на шляху до фінішу. Orange Theory – це групові заняття, де учасники носять монітори, які вимірюють частоту серцебиття, рівень фізичної активності й витрату калорій. Ці показники оголошуються на електронній дошці перед класом з іменами їх власників. Мета – провести певну кількість часу в «помаранчевій зоні» максимальних зусиль, і хоча Овни віддають перевагу кольору крові перед кольором заходу сонця, вони можуть скористатися мотиваційною силою табло і первісним бажанням перемогти.

За іншими гороскопами Овнам пропонується гольф, бойові мистецтва та групові класи з сайклінгу. Є з чого обирати!

Телець (20 квітня – 20 травня)

Секс, прогулянки, силові тренування та біг

Тельці хочуть відчувати себе добре, не надто напружуючись, тому віддають перевагу повільному сексу та довгим прогулянкам лісом, а не фізичним вправам. Вони вперті й чуттєві, тож краще не пропонувати їм радикально відходити від звичного способу життя. Якщо трохи прискорити темп прогулянок й обрати динамічніші сексуальні позиції, то вони спалюватимуть більше калорій і при цьому будуть продовжувати насолоджуватися життям у своєму ритмі.

Також Тельцям підходить робота з вагою, але без перенавантаження (силові тренування), біг підтюпцем та прогулянки в горах.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Йога, теніс та спринт

Розум Близнюка наповнений геніальними ідеями і тривогами, нереалізованими фантазіями, швидкоплинними страхами, фрактальними візерунками й внутрішнім монологом без пауз і розділових знаків. З цієї причини жоден знак не потребує більше ліків у вигляді медитації та заспокоєння розуму, розтяжки напружених м’язів на зручному килимку для йоги поруч з однодумцями (а може, й наодинці).

Також Близнюкам пропонується спробувати теніс і спринт.

Рак (21 червня – 22 липня)

Кросфіт, пілатес та йога

Гостро реагуючи на дії, ставлення та мікроагресію інших людей, чутливі Раки легко відчувають себе атакованими світом в цілому. Фізично виснажливий напрям кросфіту, орієнтований на суспільство та розроблений дуже проблемним Раком Грегом Глассманом, надає цьому знаку зодіаку можливість відчути себе сильним й заручитися підтримкою здорових людей, з якими вони можуть розділити піт, перемоги та почуття. 

спортивный гороскоп по знакам зодиака

Лев (23 липня – 22 серпня)

Танці, зумба, пілон та карідо

Леви люблять сцену і світло прожекторів, тому заняття танцями, зумба або балетний станок – це саме те, що їм потрібно. 

Творчу форму самовираження Лева потрібно демонструвати таким чином, щоб не тільки задовольнити його потребу бути поміченим, але й максимально використати свою вогняну орієнтацію, і танці дають найкраще з обох світів.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Табата, теніс, йога

Енергія Діви – це енергія ефективності й результативності, а найшвидший спосіб отримати максимальну віддачу та спалити калорії – це табата або будь-який ВІІТ (високоінтенсивне інтервальне тренування). Ідея полягає в тому, що така максимальна витрата енергії призводить до прискорення серцебиття, що спалює значну кількість калорій і прискорює метаболізм. Діви знаються на досконалості, а табата як один з найкоротших за часом видів ВІІТ, – це досягнення вершини продуктивності у чітко визначений час.

Йога допоможе дуже відповідальній Діві трохи розслабитися та структурувати свої думки, щоб продовжувати виконувати свої справи на новому рівні досконалості.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Кікбоксинг і командні види спорту

Терези часто пригнічують свій гнів і нехтують власними потребами заради блага групи. Кікбоксинг – це запрошення для цього нерішучого повітряного знаку швидко реагувати, послабити владу над своєю люттю безпечним способом і отримати задоволення від контактного виду спорту. Шляхетно зберігати мир, але мудро знати, як і коли йти на війну.

А після кікбоксингу можна піти й пограти разом з командою у футбол або будь-яку іншу гру.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Кросфіт, бокс, боротьба, інтенсивні функціональні тренування

Зазвичай Скорпіони – домосіди, але при цьому дуже емоційні й енергійні. Ось чому їм дуже підходять тренування, які підштовхують їх до абсолютного максимуму, а бокс – це саме те, що потрібно. Він також чудово підходить для боротьби з будь-якими ментальними демонами.

Кросфіт – ще один чудовий вибір для Скорпіонів. Адже їм потрібне тренування, яке відповідає їхній внутрішній інтенсивності й дозволяє відчути біль, щоб вивільнити частину накопиченої енергії, яка в іншому випадку може стати токсичною. Скорпіон може бути впевнений, що інтенсивне заняття кросфітом дасть йому змогу отримати максимальну віддачу від себе. 

фитнес для знаков зодиака

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Їзда на велосипеді, прогулянки в горах

Легко нудьгуючий і схильний до пригод Стрілець – це знак, який найкраще почувається в дорозі та комфортно почувається в сідлі. Їзда на велосипеді на свіжому повітрі й, меншою мірою, на стаціонарному велосипеді пропонує Стрільцям фізичне навантаження, яке вони можуть контролювати, а також медитативний імпульс, що допомагає їм відпустити себе.

Що ж до прогулянок в горах, то Стрілець – це знак пригод і подорожей на далекі відстані. Ідеальний варіант для відпусток або спільних прогулянок з друзями та родиною.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Скелелазіння, біг на великі дистанції

Будь то бігова доріжка чи хом’яче колесо, Козероги – це альпіністи й прагматики. Їм подобається займатися діяльністю, яка є фізично складною та емоційно піднесеною – це поєднання допомагає змусити замовкнути внутрішнього критика. Змагальна жилка і рішучість приведуть Козерогів на самісіньку вершину. Такі види діяльності, як біг на довгі дистанції та скелелазіння, задовольнять потребу цього знаку в самореалізації.

Козерогам корисно відчувати, що вони досягли чогось, що далося їм нелегко. Але також вони мають знати, коли зупинитися, оскільки мають схильність перенапружуватися і боротися через травму.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Тай-цзи, велосипед

Як і для всіх повітряних знаків, робота з диханням має важливе значення для фізичного і психічного здоров’я Водоліїв. З їхніми високими ідеалами й бурхливою уявою, носії води часто вітають у хмарах. Стародавнє мистецтво тай-цзи заохочує безмежність їхнього розуму, водночас м’яко нагадуючи, що представники цього знаку посідають людське місце на земній планеті.

Також з усіх знаків Водолії потребують найбільше свободи, і, перебуваючи на велосипеді, вони можуть досягти двох цілей. Одна з них – це потреба у фізичних вправах, а інша – можливість розвертатися і змінювати напрямок руху за власним бажанням. Їзда на велосипеді дає Водоліям свободу змінювати свою думку про те, куди вони хочуть поїхати і як далеко прагнуть заїхати. 

Риби (19 лютого – 20 березня)

Плавання, йога та каякінг

Риби – водний знак, а плавання – це захоплива вправа з низьким рівнем навантаження, яка прочищає голову та освіжає тіло Риб. Їм до вподоби все, що пов’язане з водою, але бонусні бали, якщо це щось цікавіше, ніж просто плавання. Тому до цього можна додати каякінг та SUP (дошка для катання стоячи).

Риби – це всі знаки, загорнуті в один, і їхня потреба бачити утопію тут, на Землі, може іноді залишати Риб з необґрунтованим відчуттям реальності. Тож йога може допомогти заземлити їхню містичну енергію, щоб вони могли почуватися в мирі з цим недосконалим світом.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також