Тріскаються губи: як бути і що робити?

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

 • Пептиди

  Пептиди

 • Біохакінг шкіри

  Біохакінг шкіри

Земля горить під ногами, коли улюблена помада відкладається на безвік через тріщини, подразнення і лущення на губах.

 У міру того, як за вікном стає холодніше і вітряно, ви можете відчувати, що ваші м’які, оксамитові та ніжні губи вас покидають. На зміну їм приходять нові губи – потріскані, сухі та зневоднені.

З проблемою сухості та тріщин на губах рано чи пізно стикається кожна жінка.

Чому тріскаються губи?

Тріщини на губах можуть бути:

 • одним із симптомів періорального дерматиту;
 • прихованим проявом алергічного генезу;
 • симптомом порушення процесів шлунково-кишкового тракту.

Тільки після здачі відповідних аналізів, обстеження й консультації у дерматолога, алерголога та гастроентеролога ми можемо точно виявити причину цієї проблеми та говорити про визначення діагнозу.

Якщо аналізи прекрасні і лікарі не пов’язують виникнення сухості і тріщин на губах із захворюваннями чи внутрішніми збоями та проблемами вашого організму, тоді врятувати ваші губи може лише лікар-косметолог.

Тріскаються губи: як бути і що робити?

Зцілити губи допоможе процедура біоревіталізації!

Біоревіталізантом називають препарат, що містить у своєму складі гіалуронову кислоту, антиоксиданти, різні вітаміни тощо.

Біоревіталізація губ є ін’єкційною процедурою, яка сприяє глибокому зволоженню губ, редермалізації клітин, поліпшенню й підтримці колагенових та еластинових структур шкіри губ. Біоревіталізація губ є курсовою процедурою.

Зазначимо, що маски і сироватки з усіма зволожувальними і живильними властивостями не здатні проникнути в глибокі шари дерми. З цим завданням впорається лише ін’єкційна методика!

Як відбувається процедура?

 • З цільової зони змивається вся косметика. Потім лікар протирає губи хлоргексидином (засіб для знезараження) і наносить анестетик під плівку;
 • за допомогою спеціальної голки та з використанням різних технік лікар вводить препарат у губи.

Обов’язково дотримуйтесь всіх рекомендацій лікаря-косметолога, який проводив вам процедуру.

У процедури біоревіталізації є лише два основних мінуси:

 1. Вартість процедури. Вартість процедури залежить від препарату та його кількості. Препарат підбирається лікарем-косметологом індивідуально кожному за пацієнта. Орієнтовна вартість процедури варіюється від $30  до $150.
 2. Складна назва. А ви навчилися вимовляти слово «біоревіталізація»? А скажіть це швидко, дуже швидко і прямо зараз! Вітаємо, ви на вірному шляху!

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також