Це з любові 2021: масажери для обличчя

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Портативний масажер для обличчя – той продукт, який гармонійно впишеться у будь-яку косметичку, незалежно від гендеру, віку та стилю життя. Хіба можна вигадати більш універсальний подарунок на День усіх закоханих?

Б’юті-гаджети ніколи не бувають зайвими в арсеналі доглядових засобів для обличчя. Вони допомагають тонізувати втомлену шкіру, покращують проникнення масок і сироваток у глибокі шари шкіри та, погодьтесь, чудово підіймають настрій. 

Обираючи масажер, радимо звернути увагу на продукти від культового американського бренду преміум класу Skin Gym. Лінійка налічує найрізноманітніші гаджети: від нефритових ролерів до роликових масажерів та девайсів з вібраціями, призначених як для домашнього, так і для професійного користування. 

 Щоденний масаж за допомогою девайсів для обличчя Skin Gym допоможе зберегти здоров’я шкіри та продовжити молодість обличчя, адже компанія спирається на древні методи краси та пропонує їх сучасне втілення. Бренд допомагає мільйонам жінок і чоловіків відкривати для себе нові способи оздоровлення і вдосконалення без застосування голок та інших радикальних методів.

Skin Gym визнають професійні косметологи та такі знаменитості, як модель Гейлі Бібер, модель і підприємниця Кайлі Дженер, актриса і співачка Ванесса Хадженс, модель і акторка Кейт Аптон, модель Софія Річі, фешн-блогерка Brittany Xavier, відома візажистка і блогер Jadey Wadey та багато інших. Список зірок, які використовують масажери Skin Gym у своїй щоденній рутині, росте з кожним роком, адже результати після процедур не змушують себе довго чекати. Масажери для обличчя Skin Gym допоможуть зберегти здоров’я і молодість! Орієнтовна вартість: 1000-2000 грн. Придбати можна тут.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також