Це з любові 2021: омолоджувальний крем для обличчя

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Это по любви 2021: омолаживающий крем для лица

Погодьтеся, що немає подарунка кращого, ніж юний вигляд шкіри і anti-age ефект. Редакція Beauty HUB знає засіб, який допоможе це забезпечити і заодно підняти настрій в День всіх Закоханих.

Наша шкіра щодня піддається згубному впливу різноманітних зовнішніх факторів: активного сонця, що призводить до фотостаріння, вільних радикалів, які провокують окислювальний стрес і руйнування здорових клітин шкіри, а ще поганої екології, що звісно, також впливає на якість і молодість епідермісу. Ізолювати себе від цих чинників ми навряд чи колись зможемо, проте захиститись і нейтралізувати їхній вплив легко. 

Чудовим засобом, що допоможе вашій шкірі впоратися з оксидативним стресом і фотостарінням, є крем Mesoestetic Radiance DNA  intensive Cream від бренду Mesoestetic. Виробником засобу є міжнародний іспанський фармконцерн, що має більше ніж 30 років досвіду у виробництві препаратів для біоревіталізації, мезотерапії, професійних пілінгів та anti-age програм. Тож сумніватися в ефективності їхніх засобів немає жодних причин.

Омолоджувальний крем глобальної дії розроблений спеціально для захисту шкіри як від фотостаріння, так і від оксидативного стресу. У склад засобу входить потужний відновлювальний комплекс, який стимулює активність фібробластів і сприяє регенерації шкіри. Дію комплексу доповнюють розчинний колаген та гідролізовані протеїни сої, які забезпечують необхідний набір амінокислот та ефективно розгладжують зморшки на обличчі. Алкалоїди, глікозиди та екстракт листя тютюну, а також вітаміни Е і А у складі засобу освітлюють та глибоко зволожують епідерміс, даруючи йому природне сяйво. Екстракт розмарину доповнює антиоксидантну дію та забезпечує тонус шкіри. 

Важлива особливість крему – спеціальна ламелярна фосфоліпідна структура, яка сприяє максимально глибокому проникненню активних інгредієнтів у шкіру. Збалансований набір емітентів та рослинних олій у свою чергу забезпечує м’яку та комфортну текстуру з пом’якшувальною дією. Ще один суттєвий нюанс: засіб містить сонцезахисний фільтр SPF 15, який захищає шкіру від шкідливого впливу сонячних променів. Об’єм крему 50 мл, орієнтовна вартість 1 724 грн. Придбати можна тут.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також