Це з любові 2021: сироватка для шкіри навколо очей

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Закоханий погляд – головний акцент будь-якого образу на День святого Валентина. Підкреслити його і додати сяйва святковому луку допоможе сироватка для шкіри навколо очей на основі рідких кристалів.

Здорова, сяюча та добре зволожена шкіра довкола очей автоматично віднімає років десять від нашого віку та докорінно змінює увесь зовнішній вигляд. Та от підтримувати такий ефект лише за допомогою звичних кремів з роками стає дедалі важче і щоразу більше хочеться заручитися підтримкою дієвих сироваток. Ефективним помічником у збереженні молодості шкіри навколо очей може стати бестселер американського бренду професійної косметики Cosmedix. 

90% активних компонентів сироватки Opti Crystal для зони навколо очей складають рідкі кристали. Завдяки тому, що ці компоненти за своєю будовою схожі з верхнім ліпідним шаром шкіри, вони швидко і глибоко проникають через клітинну мембрану. Така особливість допомагає ефективно пом’якшити та зволожити шкіру і зупинити трансепідермальну втрату вологи, а разом з цим і позбутися сухості та тьмяного відтінку.

Завдяки своєму унікальному складу з вмістом альфа-ліпоєвої кислоти засіб допомагає позбутися зморшок і відновити пошкоджену шкіру навколо очей. Такий ефект підкріплюється дією антиоксидантів, що захищають найбільш ніжну зону обличчя від появи нових заломів. Ще одна суттєва перевага сироватки Opti Crystal вона надає шкірі здорового сяйва, вмить даруючи всьому обличчю свіжість і стираючи сліди втоми. Об’єм засобу 7 мл, орієнтовна вартість 3 380 грн. Придбати можна тут.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також