«Твій день»: «1+1» презентував перше в Україні інфотейнмент-шоу

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Сьогодні, 24 травня, відбулася прем’єра нового інфотейнмент-шоу «Твій день» на «1+1». Відтепер українці можуть дізнаватися головні новини дня в невимушеному форматі, а також дивитись обговорення цікавих тем із зірками та експертами в прямому ефірі.

Нарешті й на українському телебаченні з’явився оригінальний формат інфотейнменту, коли в одній телевізійній програмі важливі новини або розмови на серйозні теми поєднуються з розважальними елементами. Телеканал «1+1» презентував інфотейнмент-шоу «Твій день», яке від сьогодні виходитиме в будні дні об 11:15. У проєкті є семеро ведучих, які вестимуть  ефір по троє.  Перша трійка: Руслана Писанка, Влад Яма та Ірина Ванникова. Друга трійка: Тимур Мірошниченко, Стася Ровінська та Володимир Рабчун. Щочетверга до ведучих приєднуватиметься також Олена Кравець. Цей день у проєкті називатиметься «Четвер з Оленою Кравець». В студію запрошуватимуть відомих співаків, акторів та інших вітчизняних знаменитостей, які розкриватимуть суспільні теми, ділитимуться оригінальними лайфхаками, обмінюватимуться корисними порадами з питань безпеки, здоров’я, фінансів тощо. Також в ефір виходитимуть експерти з різних галузей, які відповідатимуть на актуальні питання та розповідатимуть про важливі для всіх нас речі.

Особливістю нового проєкту «Твій день» є те, що в прямому ефірі глядачі зможуть безпосередньо комунікувати з проєктом: висловлювати свою думку й навіть впливати на хід подій у студії — ставити питання, пропонувати теми, брати участь у голосуваннях, вікторинах, опитуваннях та інше. 

«Ми починаємо дуже сміливий проєкт. Я впевнений, що це проєкт майбутнього, такого ще немає на українському ТБ. Уявіть собі, кожного дня у будні на глядачів чекатиме 5 годин прямого ефіру. Завдяки проєкту ми ніби беремо глядача за руку та ведемо його крізь події дня від ранку й до вечора. При цьому наповнюємо його день яскравими емоціями та подіями, інформативними обговореннями актуальних тем, даємо відчуття, що глядач «не один», адже він може за допомогою спеціального агрегатора висловити свою думку та запропонувати тему для обговорення в студії», — сказав Максим Кривицький.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також