У Tom Ford вийшов новий аромат Costa Azzurra Signature Collection 2021

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Зустрічайте новий випуск Costa Azzurra Tom Ford – бадьорий та одночасно збудливий аромат морського повітря, який поповнив колекцію Signature Collection. Запахи солоних пляжів, сухих трав, вічнозелених дерев і деревини змішуються з нотами лісового ландшафту, створюючи цікаву унісекс-композицію.

Tom Ford випустив новий аромат для жінок і чоловіків Costa Azzurra у вишуканому рифленому флаконі, декорованому впізнаваною елегантною золотою пластиною, яка є відмінною рисою лінійки Signature Collection. Завдяки золотим акцентам оформлення флакона виглядає дуже гідно і коштовно.

У парфуму дуже приваблива і багатогранна піраміда. Він розкривається свіжими акватичними відтінками солоних хвиль, насиченими хвойними рослинами і соковитими цитрусами, які створюють атмосферу морського пляжу і змішуються з глибокими деревними акордами.

Верхні ноти: водорості, кардамон, уд, амбретта, насіння селери, висушена деревина, плавець.

Середні ноти: мирт, лаванда, кипарис, артемізія, лимон, жовтий мандарин.

Базові ноти: ладан, дуб, ветивер, олібанум, мастикове дерево, ваніль.

Новий аромат Tom Ford Costa Azzurra Signature Collection 2021 виходить у концентрації Eau De Parfum, представлений в об’ємі 50 мл і 100 мл. Орієнтовна ціна $134 і $184. Вже є в продажу.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також