Усунення зморшок і збереження природної міміки з процедурою мезоботоксу

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Що таке мезотерапія та ботокс ми знаємо, а що таке мезоботокс? Редакція Beauty HUB пропонує розібратися в нюансах цієї процедури!

Препарати ботулотоксину (Ботокс, Диспорт, Ксеомін) блокують передачу імпульсу від нервового закінчення до м’яза, що сприяє розслабленню мімічних м’язів обличчя. Ін’єкції ботулотоксину перешкоджають утворенню зморшок, складок, заломів на обличчі й не тільки, забезпечують швидкі результати та характеризуються відсутністю тривалого періоду відновлення.

Препарати ботулотоксину є одними з найбільш вивчених в історії медицини.

Стандартна процедура ботулінотерапії зачіпає глибокі м’язи й не діє на м’язові волокна в товщі шкірного покриву.

Що таке процедура мезоботоксу?

Мезоботокс – це введення низьких концентрацій ботулотоксину при максимальному його розведенні в поверхневі шари дерми з використанням мезотерапевтичних технік.

Повторимо, процедура мезоботокс передбачає внутрішньошкірне введення препарату та не зачіпає глибокі м’язи!

Як проходить процес проведення процедури мезоботокс?

Процедура безболісна й не вимагає знеболення, однак при бажанні та фобіях пацієнта лікар може нанести знеболюючий крем на цільову зону.

Спеціаліст наносить розмітку, обробляє зону ін’єкції антисептичними засобами й тільки потім проводить ряд мікроін’єкцій. Процедура триває максимум 30−40 хвилин часу.

Що відбувається після процедури мезоботокс?

Після процедури мезоботоксу може спостерігатися незначна хворобливість місць введення препарату й невелике почервоніння оброблюваної зони. При дотриманні лікарем всіх правил проведення процедури, асептики та антисептики, ніяких побічних ефектів у пацієнтів не виникає. Звертайтеся до досвідчених фахівців!

Ефект від процедури зазвичай з’являється через 5−7 днів і досягає свого піку через 14 днів після ін’єкції.

читайте також

Кому підходить процедура мезоботокс?

Процедура мезоботоксу може бути проведена не тільки жінкам, а й чоловікам. Мезоботокс показаний та підходить всім, хто шукає природне, нехірургічне, мінімально інвазивне й відносно швидке зняття підвищеного м’язового тонусу без збоїв в природній міміці людини.

Чи може мезоботокс поєднуватися з іншими методами лікування?

Звісно! Процедура мезоботоксу може поєднуватися з іншими косметологічними процедурами. Досвідчені лікарі-косметологи допоможуть підібрати ефективну схему лікування та усунення тієї чи іншої проблеми.

На головні питання про тривалість ефекту, принцип дії, техніку проведення процедури мезоботоксу відповіла лікарка-терапевт, косметологиня, Ольга Білогірська.

Ольга Романовна Белогорская

– Як довго нас тішитиме ефект від процедури мезоботоксу?

– Тривалість ефекту буде залежати від таких факторів, як доза ботулотоксину, місце введення, індивідуальні особливості організму пацієнта, показання до процедури. В середньому від 2 до 6 місяців.

– Який принцип дії мезоботоксу?

– Принципи дії мезоботоксу засновані на:

 • зниженні поверхневого натягу шкіри, що успішно застосовується при корекції тонкої сітки зморшок у виличній і щічній зонах, на ділянці декольте, для корекції горизонтальних складок на шиї;
 • здатності припиняти функцію еккрінових залоз, що важливо при лікуванні локального гіпергідрозу;
 • модуляції процесів загоєння та перебудови рубцевої тканини;
 • блокуванні вазодилатації (розширення судин) при лікуванні розацеа, припливів;
 • нейропластичному ефекті, що використовується під час терапії порушень чутливості шкіри обличчя після стоматологічних маніпуляцій.

– У чому полягають відмітні особливості техніки введення мезоботоксу від звичайної процедури ботулінотерапіі?

– Ключові відмінності мезоботоксу зашифровані в самій назві даної методики. До них належать: поверхневе підшкірне введення за допомогою мезотерапевтичних технік, низькі концентрації ботулотоксину й максимальне його розведення, велика площа оброблюваної зони.

– Мезоботокс або готові коктейлі з розслабляючим ефектом, що краще?

– Я часто жартую, якщо б Ботокс був чоловіком, то я б мріяла вийти за нього заміж. Такий це надійний, безпечний і перевірений часом препарат. Тому для мене вибір очевидний – я за мезоботокс, адже методика дозволяє мені працювати за багатьма показаннями з позитивним ефектом терапії й не вимагати багаторазового курсу процедур. А готові коктейлі з розслабляючим ефектом я застосовую виключно рідко, у пацієнтів з ботулінофобією.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також