В очікуванні: новий мюзикл «Випускний» з Меріл Стріп і Ніколь Кідман на Netflix

мюзикл Выпускной 2020

Рівно через місяць, 11 грудня, на Netflix відбудеться прем'єра нового мюзиклу під назвою «Випускний» з неймовірним зоряним складом!

Відомий американський сценарист і кінорежисер Райан Мерфі готовий представити свою нову роботу. Цього року він вже встиг підкорити нас двома гучними серіалами – «Голлівуд» і «Ретчед», а раніше завоював любов глядачів успішними проектами «Американська історія жахів» та «Американська історія злочинів». Але зупинятися на цьому Райан явно не збирається.

Його новий кіношедевр (у всякому разі ми на це дуже сподіваємося) – мюзикл «Випускний», в якому режисер зібрав цілу армію зірок, серед яких Меріл Стріп, Ніколь Кідман, Керрі Вашингтон і Джеймс Корден. Знаменитостям навіть не довелося особливо грати, адже у фільмі вони зображують бродвейських зірок, на яких чекають яскраві пригоди.

«Випускний» побудований на однойменному бродвейському мюзиклі 2018 року, сюжет якого розповідає про групу акторів. Останнє шоу зазнає краху, а значить, кар’єри зірок на Бродвеї теж під загрозою. Щоб привернути до себе увагу і допомогти тим, хто цього потребує, актори погоджуються на авантюру. Вони відправляються до невеличкого містечка в штаті Індіана, щоб допомогти двом дівчатам отримати дозвіл на відвідування шкільного випускного як пари і відкрито заявити про своє кохання.

«Це випускний вечір, який ми всі заслужили в 2020-му. Це свято кіно і Бродвея, і це відбувається в кінці дуже важкого року», – зауважив Райан Мерфі в інтерв’ю для видання Variety.

Ще одна причина подивитися новий мюзикл – спектакль 2018-го року був побудований на реальній історії, яка сталася в 2010 році в Массачусетсі. Одна з випускниць подала позов на школу за заборону відвідати випускний в парі зі своєю дівчиною. Чим закінчилася історія в кіно і в житті – дізнаємося вже зовсім скоро на Netflix.

Підписуйтеся на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також