Важливо знати: фази Місяця у грудні 2020

Важно знать: фазы Луны в декабре 2020

Місячний календар на грудень 2020 року показує сприятливі дні для старту нових справ, а також попереджає про енергетично негативні періоди. Чого чекати від останнього місяця цього року, читайте в матеріалі Beauty HUB.

Місяць, перебуваючи в різних позиціях відносно Землі відбиває сонячне світло то з одного, то з іншого боку диска. Такі зміни впливають на процеси життєдіяльності на Землі, а також на емоційний стан і фізичне здоров’я людини. Для того, щоб Місяць не зашкодив нашим планам, а йшов з нами у ногу, варто знати все про фази Місяця і їх вплив на нас.

Місячний календар на грудень 

1 грудня – Місяць у Близнюках. Фаза Місяця – убутний Місяць. У цей день підвищена інтелектуальна активність благотворно позначиться на справах, що вимагають миттєвого прийняття рішень або пов’язаних з добуванням інформації.

2 грудня – Місяць у Раку. Фаза Місяця – убутний Місяць. В цей день всі розпочаті справи почнуть сповільнюватися, тому не рекомендується починати нові. Сьогодні також не рекомендується міняти свій кар’єрний шлях.

3 грудня – Місяць у Раку. Фаза Місяця – убутний Місяць. У цей час підвищується емоційна чутливість, тому слід більш тактовно і уважно ставитися до близьких людей, це піде вам лише на користь.

4 грудня – Місяць у Раку. Фаза Місяця – убутний Місяць. Сьогоднішній день сприятливий для звільнення від давніх звичок і старту нового способу життя. Уникайте побачень у цей день, вони можуть закінчитися неприємностями.

5 грудня – Місяць у Леві. Фаза Місяця – убутний Місяць. Місяць у Леві сприяє всім енергійним і дієвим починанням. Не стримуйте себе в спілкуванні та розвагах.

6 грудня – Місяць у Леві. Фаза Місяця – убутний Місяць. Сьогоднішній день сприятливий для творчої та фізичної активності. Вдалою буде колективна робота, а також спілкування з начальством.

7 грудня – Місяць у Діві. Фаза Місяця – убутний Місяць. Сьогодні піде на користь копітка робота, що вимагає вдумливого і серйозного підходу. Зaйміться поточними справами і мoжeтe пpиcтупaти до нoвих пpoeктів.

8 грудня – Місяць у Діві. Фаза Місяця – третя чверть. Сьогоднішній день нaпoвнений нeгaтивнoю енepгeтикoю. Стapaйтecя нe вступати в конфлікти і проявляйте обережність у спілкуванні з колегами.

9 грудня – Місяць у Терезах. Фаза Місяця – убутний Місяць. Найкраще сьогодні не затівати нічого нового, а продовжувати вже початі справи. День гарний для профілактики здоров’я і медоглядів.

10 грудня – Місяць у Терезах. Фаза Місяця – убутний Місяць. Сьогоднішній день несприятливий для нових починань, ведення серйозних переговорів або зміни сфери діяльності.

11 грудня – Місяць у Скорпіоні. Фаза Місяця – убутний Місяць. Цей день буде дуже сприятливим для прийняття відповідальних рішень. Хороша інтуїція, яку приносить із собою Скорпіон, дозволить вам не помилитися у виборі.

12 грудня – Місяць у Скорпіоні. Фаза Місяця – убутний Місяць. Сьогоднішній день принесе багато енергії, але не витрачайте її даремно. Приділіть час вирішенню важливих завдань і розробці планів на найближчий час.

13 грудня – Місяць у Стрільці. Фаза Місяця – убутний Місяць. Період ідеальний для вирішення питань, пов’язаних із юриспруденцією і будь-якими правовими питаннями. Всі бюрократичні питання в цей час вирішуються на подив легко.

14 грудня – Місяць у Стрільці. Фаза Місяця – новий Місяць. Сьогоднішній день сповнений несприятливою енергією, тому не варто сьогодні починати нові справи і не слід сприймати всерйоз погані думки.

15 грудня – Місяць у Козерозі. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Сьогоднішній день відмінно підійде для будь-яких починань. Активні заняття перенесіть на другу половину дня. Сьогодні сприятливою буде зміна роботи або сфери діяльності.

Важно знать: фазы Луны в декабре 2020

16 грудня – Місяць у Козерозі. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. У цей день можливе загострення конфліктів з близькими людьми. Якщо є можливість, проведіть час на самоті.

17 грудня – Місяць у Водолії. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. У цей день корисно зайнятися самоосвітою і отриманням нових знань, вивченням і впровадженням нових технологій.

18 грудня – Місяць у Водолії. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Сьогоднішній день може принести корисні знайомства і нові угоди в бізнесі.

19 грудня – Місяць у Водолії. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Нерішучість і сумніви можуть зірвати плани і принести негативні емоції. Щоб уникнути цього, зберіться і максимально сконцентруйтеся на роботі.

20 грудня – Місяць у Рибах. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Сьогоднішній дeнь сприятливий для прояву емoцій і почуттів до близьких людей. Ocoбливо вдалий час для твopчості і романтичних побачень.

21 грудня – Місяць у Рибах. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Сьогоднішній день ідеальний для планування справ і складання листа бажань на наступний рік.

22 грудня – Місяць в Овні. Фаза Місяця – перша чверть. У цей день можуть спливти старі справи і забрати багато сил і часу. Тому постарайтеся закрити всі дедлайни напередодні.

23 грудня – Місяць в Овні. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Будьте готові до боротьби зі спокусами, обманом та ілюзіями. Намагайтеся не показувати свої слабкі місця незнайомим людям.

24 грудня – Місяць в Овні. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Сьогодні будуть відмінно просуватися нові справи як важливі, так і рутинні. Головне – не байдикувати.

25 грудня – Місяць у Тельці. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Цей день буде випромінювати позитивну енергетику і посприяє бажаним результатам у розпочатих справах.

26 грудня – Місяць у Тельці. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Сьогодні підвищена ймовірність конфліктів і розбіжностей у діловій сфері.

27 грудня – Місяць у Близнюках. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Сьогоднішній день сприятливий для того, щоб підняти авторитет і зміцнити своє становище в очах оточуючих.

28 грудня – Місяць у Близнюках. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Найбільш сприятливий день для різноманітних важливих починань. Можете сміливо просувати свої пропозиції, вони обов’язково знайдуть відгук і будуть прийняті.

29 грудня – Місяць у Близнюках. Фаза Місяця – зростаючий Місяць. Сьогодні велика ймовірність конфліктів із близьким оточенням. Постарайтеся не розвивати суперечки і утримайтеся від дебатів.

30 грудня – Місяць у Раку. Фаза Місяця – повний Місяць. Повний Місяць вважається надзвичайно нeсприятливим пepіoдoм, під час якого варто займатися лише побутовими справами. Якщо плануєте, тo кoнцeнтpуйтecь нa дрібницях, які peaлізуютьcя протягом дня, або ж пориньте у pутину.

31 грудня – Місяць у Раку. Фаза Місяця – убутний Місяць. Останній день року пройде на позитиві і емоційному підйомі. У цей день можна собі дозволити відпочити і порефлексувати на тему року, що минає.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також