Великий сольний концерт TVORCHI на Київському велотреку

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Большой сольный концерт TVORCHI на Киевском велотреке

Вперше в історії відбудеться концерт на Київському велотреку – 17 вересня український електронний дует TVORCHI представить там своє велике сольне шоу ROAD.

Концерт пройде на підтримку нового одноіменного альбому TVORCHI, реліз якого заплановано на 10 вересня. Головний меседж нової платівки артистів, яких називають найгучнішим відкриттям молодої української сцени, – не жити від цілі до цілі, а насолоджуватися своєю дорогою щомиті. 

Локацію було обрано не випадково, зі слів учасників дуету, саме Київський велотрек є епіцентром молодіжної мекки, де урбан межує з архітектурними пам’ятками, а дорога і є головним сенсом.

TVORCHI

«Немає більш ідеального майданчику для проведення нашого шоу ROAD, ніж Київський велотрек. Це місце з історією і характером, яке розкриється по-новому, коли зазвучить нашими треками. Ми запрошуємо кожного розділити з нами вечір 17 вересня, бо це буде дійсно особлива зустріч. Let’s enjoy the ROAD», – говорять TVORCHI.

Підготовка до великого концерту ROAD триває вже декілька місяців. Відомо, що в шоу будуть використані інноваційні лазерні системи, масштабні світлові рішення, а сцена повторить силует самого велотреку. Кожен глядач опиниться у середині грандіозного дійства у самому серці столиці. Окремими етапами підготовки до концерту TVORCHI обіцяють ділитись на своїй Instagram-сторінці. 

Креатори вперше виконають лайв-треки з лонгплею ROAD та свої хіти: Bonfire, Believe, «Не танцюю», «Мова тіла», TRIP та інші. 

Нагадаємо, що попередній альбом TVORCHI під назвою 13 waves отримав нагороду «Альбом року» на першій музичній премії YUNA, а артисти були удостоєні нагородою «Гурт року». 

Однозначно шоу TVORCHI ROAD 17 вересня на Київському велотреку обіцяє стати найгучнішою концертною подією осені 2021 року! Квитки вже у продажу на concert.ua.

Концерт TVORCHI

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також