Відновлення шкіри після пляжного сезону: усе, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Засмагання — той ритуал, що лікує й калічить одночасно. Сонячне випромінювання добре впливає на деякі процеси організму і, звичайно, емоційний стан, але буквально вбиває імунітет шкіри. Сьогодні поговоримо про те, як відновити весь епідерміс тіла і обличчя одним пострілом, а заодно покращити стан волосся і нігтів.

Увійти в осінній сезон із засмаглою і водночас ідеально м’якою, еластичною та зволоженою шкірою — практично нездійсненна місія. Після тривалого сонячного впливу наш епідерміс стає помітно грубішим, сухішим, а з часом починає лущитися. Плюс сам період міжсезоння не найкращим чином впливає на стан усього організму і це лише погіршує ситуацію. Прийшов час розібратися, чому на початку осені особливо важливо потурбуватися про стан шкіри (і організму загалом), і як це грамотно зробити.

Чому важливо відновлювати шкіру після сонячного впливу

«Активне сонячне випромінювання у 90 % випадків є причиною передчасного старіння шкіри», — стверджує американська дерматолог Юлія Карен.

Ультрафіолетові промені здатні проникати в глибокі шари шкіри й руйнувати в ній колаген та еластин — так звані білки молодості, які забезпечують їй пружність, м’якість, здоровий відтінок та рівномірну текстуру. Також сонячне проміння знижує кількість гіалуронової кислоти в шкірі, яка в основному відповідає за зволоження епідермісу. Як наслідок — шкіра стає сухою, в’ялою, втрачає свій однорідний відтінок і здорове сяйво. Звісно, з часом відбуваються процеси регенерації, і вона повертає свою красу. Однак якщо така історія повторюється з року в рік, то з часом текстура шкіри змінюється, а вікові зміни починаються набагато швидше визначеного генетикою часу.

Ще одна ключова причина, чому важливо відновлювати шкіру після пляжного сезону — ризики появи гіперпігментації. «Засмага — це така собі захисна реакція шкіри на надмірний вплив ультрафіолетового випромінювання. Під впливом сонця в організмі починається активний синтез меланіну (пігменту, який відповідає за колір шкіри) і таким чином тіло набуває бронзового відтінку. Часті стрибки рівня меланіну з часом можуть призвести до збою системи, і шкіра стане неоднорідного відтінку або й зовсім вкриється темними плямами. Але цієї проблеми можна уникнути. 

Найефективніший спосіб відновлення шкіри після пляжного сезону

Восени важливо запустити процеси регенерації, щоб уникнути негативних наслідків після впливу сонця. Перше, що спадає на думку — косметичні засоби. Звісно, відновлювати шкіру ззовні важливо: потрібно вводити в б’юті-рутину сироватки та креми, що живлять і глибоко зволожують. Але цього недостатньо.

Ультрафіолетові промені здатні проникати в найглибші шари шкіри й пошкоджувати її клітини. Воскресити їх не можуть навіть найбільш потужні професійні засоби. Саме тому важливо відновлювати шкірний покрив зсередини. 

Чудовий спосіб відновлення шкіри — вживання вітамінних добавок. Найбільш потрібні речовини для відродження нормального стану шкіри містяться у дієтичній добавці “АЕвіт Преміум”. Цей препарат є джерелом вітамінів А та Е, біотину, цинку й селену, яких дуже потребує наш організм з початком осені. Зокрема, вітаміни А та Е — потужні антиоксиданти, які запобігають пошкодженню клітинних структур вільними радикалами та вберігають весь організм від передчасного старіння, а біотин бере участь у синтезі колагену, завдяки чому зміцнює і покращує структуру шкіри, волосся і нігтів. Важливість цинку і селену в організмі важко переоцінити — вони необхідні для правильного протікання багатьох процесів в організмі, в тому числі для підтримки імунної системи і відновлення пошкоджених клітин (як шкіри, так і внутрішніх органів). До речі, саме цинк регулює діяльність сальних залоз, допомагає впоратися з жирним блиском і поліпшити стан шкіри.

Комплекс “АЕвіт Преміум” також містить незамінний для шкіри Коензим Q10. Він діє як антиоксидант і захищає шкіру від негативного впливу УФ-випромінювання, запобігає появі пігментації, а також призупиняє процес старіння шкіри і всього організму загалом.

В “АЕвіт Преміум” розробники також вклали Омега-3 — клас поліненасичених жирних кислот, які наш організм не може синтезувати самостійно. Доведено, що регулярне вживання Омега-3 покращує стан буквально всіх органів, а також укріплює імунітет, служить профілактикою серцево-судинних захворювань, запалень суглобів, покращує зір, стан шкіри і волосся.

Зручно те, що одна пігулка містить добову норму всіх вітамінів і мікроелементів, тому її потрібно вживати лише раз на день перед, після або разом з їжею.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також